Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popomundo

Apache

Öne çıkan mesajlar

madem bu kadar oynayan var popomundoyu ben de birkaç yardımcı link vereyim.

http://cs.one09.net/grimmi/popomundo/
oyundaki yeteneklerin çoğu burada listelenmiş. (ingilizce)

http://www.popobands.com/popomundo/
oyunla ilgili yararlı bilgilerin toplandığı bir site. (türkçe)

http://ziixii.com/popomundo/tattoos.html
dövme yaptırmak isteyenler için oyundaki bütün dövme renkleri.
Sosyal ağlarda paylaş

pyro, çaylak paunı 1 ay mı 15 gun mu ne gelıyor. ondan sonra haftada 1 deneyim puanı gelıyor. 1 ile 3 arası. o gelen puanın dereceside hafta içinde yaptığın elle tutulur iş var mıyla alakalı. mesela başarı tamamlarsan yada o tarz bişey yaparsan yüksek gelir. hafta boyunca oyuna girip çıkarsan 1 gelir.

bide evet voyska@ benim msn adresim :) koydum damgamı hatta ciddi şekilde 3 tane kızla tanıştım muhahah eklediler falan. hatta sende ekle yenı msn im bu sen yoksun
Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet

abi bi şarkı yıldız çıkarırken şarkının melodi kalitesi, söz kalitesi, popülaritesi, şöhreti, gerektirdiği enstrümanları çalan adam var mı, varsa yeteneği ne vs vs vs gibi bi ton şey hesaba katılır.

sana tavsiyem büyük gruplardan %40ın üzerinde popülerliği olan şarkılardan 2-3 tanesini cover olarak repertuara koyup provalarını fullemen ve konserlerinde onları da çalman. mutlaka performansın yükselecektir.

full provayla full enstrüman yetenekleriyle 2 yıldız çıkaran bir şarkı, zaten kapasitesini zorluyordur :) kafana takma, konser performansına bak sen, temel bestecilik-temel şairlik felan okuyunca daha kalite şarkılar çıkarırsınız..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yeni arkadaslara yavsiyem annenizin istekelrini gozardi etmeyin ben ilk girdigimde butun isteklerini tamamladim ve bana 5 yildizli basic manners skill i eklediki bu showlarda bayagi ise yariyor. iste kalabaligi selamlamak, ellerini tutmak falan bunlar hep basic manners istiyor. ilk baslarda tavsiyem ilk 10 daki gruplarin sarkilarini coverlayin belli bir zaman gecince yetenekleriniz artinca kendi sarkilarinizi yazin bunlar mediocre falan olunce repertuara ekleyip kendi sarkilarinizi calin. bir baska konu ise konserlerinizi cok onceden ayarlayin. ne kadar onceden ayarlarsaniz o kadar cok bilet satarsiniz. baska oneri olarak tekrar soyluyorum busk (sokakta muzik calmak) yapmayin 20 30$ icin saglik ve moralin dibine vuruyosunuz sonra cok pisman olursunuz .yemek mevzusu hakkindada heart shaped box of chocolates disindaki hic bir yiyecek kalici olarak moral artisi vermez o yuzden bosuna yemeyin. dolandirma mevzusu icinde belirli bir iliski seviyesi olusmadan kitap gibi itemlar veremiyorsunuz malesef vip olmayanlar icin tek para verme yontemi gecici olarak gruba alip gruptan para dagit diyip parayi verince gruptan sutlamak. bayan arkadas arayan arkadasada tavsiyem parka gittinmi birine interact et biri sana karsilik verirse devam ettirirsin zaten. ama benim gibi surekli gezen biriyseniz gruba mutlaka bir erkek veya bayan ikinci lazim yoksa duzenli bir iliskiniz olmadigi icin karakteriniz bunalima gireibliyor. simdilik yeter heralde bu kadar .
Sosyal ağlarda paylaş

ben anne isteklerinden birini yoksaydım

hepsini tamamlasam bişey kazanırmıyım =)

ya ayrıca ben grup kurmak veya bi gruba dahil olmak istemiyorum.Solo olmak istiyorum bunun için napıcam

paso şarkı yazıyorum bi kaçtane 6 şarkı oldu 1 cover var.Oda oyunun birincisinin coverı =)
Ama bu şarkıları çalışmak için stüdyo lazım sanırım onun içinde enstürman
enstürman içinde para
para içinde düzgün bi iş

off off bitmez bu oyun
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s,

anne görevlerini tamamlarken, istediğin kadar yok say. sonuç olarak yoksaymadan yaptığın görevler başına para kazanıosun oda 25 mi ne. bide annenin memnuniyetine göre 5-4-3 yıldızlı temel davranış yeteneği alıyorsun yada hiç alamıyorsun.

kariyere gel yukardan. yeni bir sanatçı oluştur yap.

yetenek isteyen bi işe gir. 5 yıldız yap o yeteneğini. sonra CEO ya mesaj at maaşını 2000 yapsın. maksimum maaş 2000 CEO hariç mesleklerin
Sosyal ağlarda paylaş

londrada yeni işe girdim şimdi istanbuldakinin iki katı para kazanıyorum :) ama yine eskisi gibi patronum işe yaramaz olduğum için beni azarladı, bu neden oluyor. hatta şehirde dolaşmak yerine sürekli barda durdum ama yine de tembelmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...