Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bu bölüm iyiydi baya

spoiler

benneten lanet okumasını kesmeleri harbi müthiş olmus sonda :D bennet a hasta oldum bu bölümde herif müthiş ya ama mohinderın onu vurusu iyi olud aslında claire ın kanının işe yaraması gerek virüs harekete geçerse... sirket yok olsaydı bob olseydi sıcardı herkes... adam vs. hiro müthiş olacak ahahah :D... bi de peter su an o herifleri öldüren taraftamı acaba... ve son olarak parkmanın gücünü keşfi müthiş ve o bulduğu kadın kim acaba resimdeki unuttum adını şimdi sonra öğrenip yazmıstı fotoğrafa

Sosyal ağlarda paylaş

Bu bolum guzeldi yahu, bennett'i bi odaya tiktilar, ama acaba onu oradan cikaran kim olacak ? ? ?

Birde Angela Petrelli'nin verdigi isim, hangi hero ? ve ne ozelligi var ?

Gene soru işaretleri birakti..

Bu arada biri demiş, işte adam'in gucu 400 yil felan .. Oradad ek olarak da diyor ki yaşlanma duruyor. Yani adam'da hayvani bir guc yok, adam sadece genç kaliyor ve olmuyor işte :D he he :D.. Bu hayvani sayilir tabi ama yani, rejenerasyon dişinda bişi yok elemanda..

Bizim aptal polis'in emir verme mod'u da guzel oldu. Bu adam'i super bi hero yapcaklar bu gidişle :D Herkesi kontrol edebilir dusunsene manyak yahu :D sylar'i bi ele geçirse bitti işte. :D
ya da peter felan.. Efsane hero olur :D

Bu kadar yeter :D

Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:

spo

son bölümlerde kadının adı yazılı resme bakıyor matt.. isim: Victaria Prat.. tanıdık gelen var mı :D bu arada, söylenenlere göre sezon finaline 2 bölüm kaldı bu kadar çok bilinmeyen vs varken nasıl sığdıracaklar merak ediyorum..

fotoğraftaki kadın hakkında

In a CBR interview, Joe Pokaski and Aron Coleite revealed that she "will have a significant effect on the rest of the season."

Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

Çok zorlayınca Matt'ın özelliği bi işe yaramadı sadece Burnu kanadı.

bide ben o 400 yaş olayını anlamadım biri anlatırsa sevincem xD

ISPOT

o 400 yaş mewzusu ne biliyomusun hani hiro dangalağı gitmişti ya 1600 lere kensei nin zamanına işte ordaki elemanda adam dı. herif o zamandan bu zamana hiç yaşlanmamış. kadın anlattı orda kendı kendını yenıleme bı yerden sonra yaslanmayıda da durduruyo diye o mewzu işte. eleman 400 yaşında hala taş gibi. biz 17 yaşındayız şimdiden çöktüm lan :D

Sosyal ağlarda paylaş

ya aslinda matt'in ozelligi işe yaramadi felan degil, yaradi ama angela petrelli'nin ozelligi ne şimdi ? Peter'a hatirlamasinda yardimci oldu ama o Peter'in kendini tedavi edebilme yetisinden kaynaklaniyordu felan anladik, simdi matt'i zorladi yadi matt gucunu kullanirken baskin yetenegi angela yi ezdi ama angela nasil karsi koyabildi hangi skill var bu kadinda yahu :D

Sosyal ağlarda paylaş

Adam vs

Bir de adam geyigi var, tamam hiro'nun babasina yatta dediii anladik, intikam felan. Fakat Angela'ya neden olum işareti koydu, matt'in babasina neden koydu ? ya da o işaretleri angela'da matt'in babasida kendi mi koydu ? Kendileri koyduysa neden ? Başindan beri adam'la ayni saftamilar ? Angela'nin peter ve adam karsilasmasinda payi var mi ? Bob acaba bu kosulu bilerek mi sagladi ? ?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...