Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Baluu said:
abi bence direk season break yani, sezon arasi.. Her sene yapiyorlar işte.. Ocak gibi başlar tekrar.. Aralikta normal abi, zaten yayinlamiyorlar her sene.. Malum christmas felam :D

Yapma yav :D:D

"At least 11 episodes will be completed. It is yet unknown whether or not more than 11 episodes will be completed."

Sezon arasi mi verecekler sezonu mu bitirecekler belli degil iste, normalde ara olur da grevden dolayi baska bi planlari da var demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes mi cok biliyor.. Ne ?

I doubt they are going to fire the writers and if the strike isnt over and more shows shot they are gonna leave the season at the 11th episode
The 11th episode has not been reshot or rewritten for the purpose it is the ending of the chapter it will be shown the way it was intended
And for god's sake the 11th episode is not the series finale
Let me explain to you the difference between a series finale and a season finale
Season finale means there are no more shows for another couple months until a new season starts
Series finale means no more new shows ever
Regardless of whether this season ends at episode 11 or 24 (I think thats the planned number) there will be another season NBC is not that stupid and if they are Im sure someone else will pick this up its a hit show
Sosyal ağlarda paylaş

Ee?

Alinti yaptigin sey diyor ki "11. episode olsa olsa sezon finali olacak, dizinin finali olmayacak", ben de farkli bir sey demiyorum zaten. Bana dizi finali / sezon finali farkini ogretmek yerine kendin sezon arasi / sezon finali arasindaki farki ogrenmekle baslayabilirsin ise :)

Kaldi ki c/p ettigin sey yetkili bir yazidan cok, bir forumda adamin birinin yazdigi birsey gibi gorunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerden istersen oradan anla..

2.side benim sahsi yazim'la ayni.. Herneyse gelelim, niye ikincisinde dediklerimizin ayni olduguna inandigina..

Abi ilk mesajimda turkce olarak hani bence sezon arasi, başlarlar ocak gibi tekrar, bu yazarlar donerler denmiş, ama sen bir insan olarak istedigin yerden aldin lafi.

İkinci mesajimda ayni fikirlerin ingilizcesi, orada da tam olarak anlamamişsindir belki diye buraya tekrar altini ciziiim, 11. episode yani final denilebilecek bolum, sezon arasi seklinde yazili haliylen cekiliyor su an.. Yani, sezon arasi bittiginde tak diye kaldigi yerden devam edebilir demek ?

Rumors ?
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:
merminin içinden geçmesi için d.l. in kendini moda sokması lazım. farkında olmadığı sırada vurulursa işliyor. yoksa ölümsüz gibi bişi olurdu zaten.

eger bolumu izlediysen adam gozunun onunde silah cikartip vuruo... olaylar cok hizlida gelismiyor ki... bence biraz sacma olmus gibi d.l. ama oldu artik... onemli olan o :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...