Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Bence cinayetleri işleyen(hiro nun babasini öldüren),Takei Hanzo(böyle bişeydi:)) nun ta kendisi,çünkü adam,Hiro nun,sevgilisini öptüğünü görünce triplere giriyor ve düşmanla anlaşma yapıyor,bence bir sonraki bölümde Hiro nun ,düşmanın elinde 1000 tane silah var caponya imparatorluğunu devirecekler olayının basşına bizzat Takei geççek,böylece herif kötülerin tarafına katılmış olacak ayrıca adam zaten ölümsüz,yani geçmişten cinayetlerin işlendiği zamana kadar yaşamiştir diyorum ben.

Sosyal ağlarda paylaş

spospospospospospospospospospospospospo

Zaten yanılmıyosam samuraylar vs silahlılar şeklindeki iç savaş dönemine girilmek üzere şu an Hiro'nun bulunduğu zaman. Savaşta samuraylar yeniliyo ve imparatoru devirip silahlanmaya başlıyo Japonya.
Dark_Soul'un dediği gibi olcak o yüzden bence. Çünkü Hiro orda kızı öptükten sonra zamanın değişmediği ortada. Demek ki Takezo Kensei hikayesi zaten öyleymiş.

Sosyal ağlarda paylaş

pundun

bence company çok fena punduna getirecek herkesi. zaten matt parkman'ın babası da bi ilginç adammış, işler bence orada patlayacak. sylar'a olan sevgim 10 bin kat daha arttı o meksikalı ibişe ingilizce konuşup anlattıktan sonra herşeyi. sylar iki gücü de elinde bulundurucak ikisini de katledip. o zaman, sylar ya bu sezon gerçekten diziden ayrılacak ya da parkman'ın babası olaylara karışınca sylar kendi çıkarları için parkman'ın babasını durdurmaya çalışacak. zira parkman'ın babasını durdurmak pek mümkün değil. nasıl olacak görücez. onu da matt'e bağlarlar mis olur.

ha bir de bundan sonra claire eziğinin aşk hikayesi ile kas hafızalı kızın aptallıklarını görmek istemiyorum ben. yeter yani.

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler için lütfen bir açıklama giriniz. bu yazı spoiler bağlantısının üstüne gelecektir. Burayı isterseniz boş bırakabilirsiniz.

yalnız hakkat arka plan efektleri rezalet, smallville den bayağı bişey öğrenmesi lazım :) çok ekşın yoktu baydı o yüzden bölüm beni.

Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Bence çok başarısız bir dizi.. Amerikada gündüz vakitlerini değerlendirmek için yazılmış bir senaryo fakat dizi çok fazla tutunca üstüne ekleme seneryolar ve damdan kapıdan girişlerle diziyi uzatmaya çalışıyorlar.. 3 dizi 1 efsane izledim izliyorum ve diziler şöyle sıralanıyor.. Band of Brothers > (Prison Break > Lost > Heroes)
Acilen Battlestar Galactica izle de dizi hayatin sona ersin. Ayni anda 10 dizi izlerdim dizi sapigiydim, BSG'den sonra Heroes ve Prison Break haric her seyi biraktim 4. sezonu bekliyorum cunku boyle guzel bisey cekilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...