Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]Bu arada Kaito Nakamura yı öldüren bence Nathan, bir daha izledim de, kağıdın ortaya çıktığı yerden önce Nathan Ando ile çarpışıyor, ayrıca evden kovduğunda annesini, annesi kağıtla karşılaşıyor.

Ve en önemlisi, kaitoyla beraber düşüyorlar ama öldüren adam ortada yok. Kurtulmuş olması için uçmuş olması gerekiyor.[/spo]

[ Mesaj 30 Eylül 2007, Pazar - 12:51 tarihinde, ovrld tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor [spo] bende o veledin company ajanı olabileceğinden şüpheliyim[/spo]

aegan ve brigand

[spo] 1-2 sayfa öncede söylediğim gibi zaman yolculuğunun paradoksu bu. Şöyle açıklayayım. Eğer hiro küçükken kensei çizgi romanlarıyla eğitilmeseydi ilk sezonun başlarında güçlerini farkettikten sonra bir kahraman olmaya çalışmayacaktı. Hero demekki bir şekilde büyümüş kahraman olmuş ve 1600 lere gitmiş kensei rolünde olmuş, daha sonra geleceği(1600 de diye geleceği diyorum yani heronun çocukluk yaşadı yılları) değiştirmiş. Fakat kensei çizgi romanı okumadan kahrman olamayacağını ve kensei rolü yerine geçemeyeceğini biliyoruz. Bu yüzden bu imkansız.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de losttun yokluğunda heroes losttaki gizemli havayı taklit etmeye çalışarak lost fanlarını yanına çekmeyi planlamış. ha bunu güzel bi şekilde yaparlarsa sorun yok tabi ama 1. sezondaki bu konudaki bi iki denemede sıçtıklarını hatırlıyorum. ama güzel olabilir tabi. 1. bölüm güzeldi bence
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...