Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Ya biraz alakasız olacak da çift kişilikli kadın oğluyla playstationda bir oyun oynuyordu 3rd person adam kesiyordu paso hatta çocuk da amma iyi oynuyorsun diyo sonra annesi sen yokken ben evde ne yapıyorum sanıyorsun gibisinden birşey diyor. O oyunu bilen var mı?

[ Mesaj 22 Temmuz 2007, Pazar - 15:40 tarihinde, Molto tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes'i dün ilk kezDVD setinden izledim , (henüz tüm bölümlerini izlemedim) açıkçası bir "LOST katili" yada yeni bir tür "Visitors" fenomeni gibi gelmedi bana.Ama en azından LOST'un yeni sezonu gelene dek aperatif olarak izlenebilir bir dizi gibi geliyor.Dizide en beğenimi kazananlar Masi Oka (Hiro Nakamura) ve Sendhil Ramamurthy (Mohender Suresh) Dizinin en önemli artısı ÇR kültürünün 90lar sonrasında edindiği kendi kendini sorgulama misyonunu denemeye çalışması ve LOST gibi farklı etnik kökenlere ve geçmişlere sahip karakterleri aynı amaç için birleştirme konseptini kullanması.Ana eksisi ise karakterlerin ve olayların göründüğü kadar sıradan olmaması (ben aksi yönde birşeyler bekliyordum) , haliyle olayların roman tadı veren naif bir çizgide kalmasından çok Pop Corn türü bir eğlence için izlenmesi daha doğru olur diye düşünüyorum.Bakalım serinin diğer bölümleri kararımı değiştirebilecek mi?

Sonuç ne olursa olsun sanırım Numb3rs dizisini de ileride aperatif listeme dahil edeceğim.

[ Mesaj 23 Temmuz 2007, Pazartesi - 11:58 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
huha nihayet hepsini izledim cok güzeldi ama finali hoşuma gitmedi ben sylar ve peter kapışmasının daha güzel olmasını bekliyordum şimdi anlamadığım şeyler var

[spo]1)bu hamam böceği yada herneyse neyin nesidir hep gösteriyor hamam böceğine dönüşebilen birisimi var acaba
2)peter ölmedi değilmi?
3)şu gelecekteki hiro syları öldürdüğünü söylüyordu ama clarie nin gücü sylar da olduğu için ölmemişti ama clarie gelecekte hayla yaşıyordu ozaman sylar nasıl yaşıyordu :S
4)linderman neyin nesi hayla anlamadım geçmişte isaac yokken geleceği nerden biliyordu
5)şu küçük kızın (düşündüğü kişinin yerini bulabilen kız) düşündüğünde bulamadığı adam kim (o adamı düşündüğünde düşündüğünde onu gördüğünü söylüyordu)

bunların tüm cevapları sezon 2 demi yoksa ben tekrarmı izleyim tüm bölümleri :D[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

@cado:
[spo]1. Hamam böceği nedir ne diildir pek bilmiyoruz. Ama Sylar'ın bu tarz bi gücü olduğuna dair şüpheler var. 2. sezonda anlarız heralde iyice.
2. Şu an için kesin bi şey söylemek zor. Ama gelecekte Peter yaşıyodu. 2. sezon :P
3. Gelecekteki Hiro'nun bölümlerini pek hatırlamıyorum pek. Ama Sylar gelecekte ölmemişse, şimdi de ölmemiş olması geleceğin değişmemiş olabileceğine işaret. Bu da Sylar'ın beyinleri incelemek dışında bi yöntem geliştirmiş olduğu anlamına gelebilir.
4. Linderman eski kuşak Heroes grubundan biri. O grupta da geleceği gören biri vardır muhtemelen.
5. Bu da 2. sezon :P[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bugünden itibaren her gün pazartesi'den perşembe'ye 1. sezon tekrarı olacak cnbc-e'de. 18:50 - 20:00 arası yazıyor kanalın sitesinde.

not: farkettim de çok reklamını yapıyorum kanalın. eheh.
not 2: 10 eylülden itbarenmiş tabii. bugün pazar. yani pazartesiden itibaren. pardon=)

[ Mesaj 09 Eylül 2007, Pazar - 17:51 tarihinde, burtonesk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@cado,kojiroh
[spo]syların gelecekte yaşaması vs olaylarına değinmek istedim, string theory isimli bölümde de görüldüğü üzere tek bir gelecekten değil farklı gelecek ve geçmişlerden bahsedildiğini görürsünüz ama gelecekteki hironun da farkettiği üzere bütün universe leri etkileyen yani stringlerin kesiştiği nokta sylar ın claireın gücünü alması. bizim lineer olarak izlediğimiz universe de peter syların o gücü almasını engelliyor ama benim anladığım kadarıyla hironun geleceğe gittiği bölümler başka bi universe de yani string de geçiyor. o tutarsızlıkta bundan dolayı doğuyor diye tahmin ediyorum[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...