Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

çünkü arkadaşım izlemeyenler girerse görmesinler diye, bi de herkes hangi mesajın hangi bölümden sonra geldiğini biliyor bölece izlenmemiş bölümlerden sonraki mesajlar görülmüyor.

[spo]o wireless kadının uydu düşürmesi we uydunun "patlaması" duyduğum en salakça teoriydi afedersin zamo. uydu niye nükleer patlasın peter varken orda?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]bir suru teoriler uretmissiniz.Benim aklima bisi takildi.Clairenin hani iyilesme gucu var peki kolu koptu diyelim o zmn nasi iyilescek yeni bi kolmu cikacak yoksa kolu vucuda deydirdiginde tekrar dokular birlesip calismaya dvmmi edecek.ee o zmn diyelim Clairenin basi koptu olecekmi yoksa tekrar vucutla bas yanyana geldiginde dokular birlesip tekrar canlanacakmi ?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]orasindan yarilarak patlamistir belki? sdfs

bilmiyorum abi baska nerde olabilirki? five years gone miydi neydi o bolumun adi, orda sylar peter a bi onceki karsilasmamizda seni ezdiydim vs gibi bisey dedi (baya zaman oldu tam hatirlamiyorum repligi). eh haliyle o izi yapsa yapsada sylar yapabilecegi icin... (baska kotu karakter yok)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Asıl soru şu, regeneration olmasına rağmen neden öyle bir iz var? İşin ilginç kısmı ise Sylar'ın bunca yöntemini gördük, kılıç kullandığını görmedik. O yara bariz bir şekilde çapraz bir kılıç yarasıydı. Bence bunu anca ikinci sezon cevaplar.

Ben Linderman'a takıldım. Bu kadar bölüm adı geçen, böylesine güçlü bir karakter, tek kalemde silinip atıldı.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Ama işte dediğin gibi o şekilde sadece kafayı kesiyor. Sylar seri katil, belirli bir şablonu var.

Sylar'ın telekinesis'i biraz farklı, sanki objeleri hareket ettirmiyor da onları itiyor gibi: Önce hedefi sabitliyor ki güç uyguladığında gerilemesin, sonra çok ufak bir noktaya çok büyük bir kuvvet veriyor. Obje kullanmadan telekinesisle kafatasını kesebilmesini başka türlü açıklayamıyorum.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...