Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

@ rewendor [spo]
yanlışsın;
kılıcı sokmamasının sebebi o değil, kılıcı sokacak olan hiro nun geleceğe gelmesi. bir kişi geleceğe yolculuk ederse, yolculuk ettiği andan itibaren o gelecekteki noktaya kadar "yok" olur. dolayısıyla kılıcı sokmak için orada olamadı, aslında aynı mantıkla geleceğe giden birinin kendisiyle karşılaşması kesinlikle imkansız.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

1x21
[spo]syların eritme gücü yok muydu
dondurma gücünü kimden aldı
bi de kılıcı kırması, çok düşük sıcaklıklarda kırılabilir normal de, olmadı yani japonla mı yapıştırcaklar şimdi
zamanı hiro durdurmuştu, belli bir süre sonra tekrar devam mı ediyor yoksa hiro öldüremediğini anlayınca devam mı ettirdi

moly walker ın gücü olarak ne diyebiliriz, kim nerde biliyorum dedi, x-men deki level5 ablamız gibi bişey tahmin ediyordum, mohinder dan önce linderman iyileştiremez miydi bir de
sylar ona neden zarar vermedi veya veremedi
[/spo]

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 22:48 tarihinde, forgiver tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
[spo]Cheerleaderın kurtulması olası geleceği değiştirdi ,Peter Claire kurtarmasaydı Bennetde mapus hayatı cekmiyecekti Bennet hapisanede olmasa Mattı ve bombermani kurtarmayacaktı ve dogal olarak newyorkta olmıyacaktı gibi vıdı vıdılar üretebiliriz[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]yara iziyle ilgili olarak şöyle bir tahminim var:

yara izini gördüğümüz peter zamanında gerektiği yerde claire'i kurtaramamış olduğu için, claire'le karşılaşmadan önce bir şekilde yara almış olabilir. gelecekten gelen hiro da onun yaralı halini biliyor yarasız halini hiç görmemiş olabilir. o yüzden trende karşılaştıklarında şaşırmıştı.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

@Spidee

[spo]Aslında benzer şeyler söylüyoruz da, farkındaysan seçimlerden sonra öldürmesi gerekiyor Sylar'ı Hiro'nun. O yüzden geleceğe geldiği için öldüremedi diye bir şey yok. Zaten o dönem değil seçim sonrası öldürecekti. Benim bahsettiğim sebep çok daha mantıklı geliyor bana.

Bir de gelecekteki kendisiyle de karşılaşabilir. Zira zaman yolculuğu yapar ve kendi zamanına geri döner sonra yaşayarak o zamana gider. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Sylar eritme gücünü Mollie Walker'ın babasından almış anladığım kadarıyla, babası da donmuştu Matt onu bulduğunda.

Neyse yerine oturmuş bi bölüm oldu, sanırım karakterler kendilerini keşfetmeyi bitirdiler artık. Kullanıyolarçatır çatır güçlerini. Hiro da pat ışınladı dediğiniz gibi, konsantrasyon bozuntusundan devam etti sanıyorum. Ya da emin olamama duygusu da olabilir.

Patlama orada olmaz bence, belki Bennett'in bildiği vardır çünkü adam sakindi. Yani Ted gider yanından o anlık biter.

Ayrıca Sylar'ın da başkan olma isteğini anladık bu bölümde.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...