Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]Geleceğe dönüşü bırak , 4. bölümde de Peter'a diyor zaten , sen gidip konuşmalısın , benim kendi halimi görmem zamanda eciş bücüşlükler yapar diye . Ayrıca Isaac'in geri dönmesine ne gerek var ki ? Peter kaptı onun gücünü zaten , adamın başka bir fonksiyonu yoktu yani . Ayrıca zaten sylar açtı onun kafayı yani , kıtır kutur sesler geldi , o sırada da bütün heroların kendi işleri güçleri vardı , kimse gidip de Isaac'e bakacak durumda değildi , yatar yani , Sylar insafa gelip de kafasının yarısını açıp acıyıp bırakmayacağına göre .[/spo]

edit : ekleme .

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 22:52 tarihinde, Xaenin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]hiroda biraz kafa olsa sureshin ilk sylar a gittigi zamana doner engeller bi sekilde, gerci o zamanda dizinin anlami kalmaz.

gelicekteki hiroda gecmisten gelen hiroda orda kendini gorucegini bilmiyodu kanimca sayet andoyla iceri girdikten sonra kilic sesi geldi. yabanci zannetti iceri girenleri. burdan enteresan biseyler dogabilir haftaya ki umarim oyle olur.

ayrica 20. episodeda 5 yil sonrasi verilicek ki simdiki karakterlerle verilicek, her sezon karakterlerin degisicegini sanmiyorum. tutarsizlik olur (: illa birileri cikicaksa niki ciksin. kil olmaya basladim o caresizligine ve gucunu kontrol altina alamamasina...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

valla beyler ben soyle birsey soyliim
[spo]oncelikle trende future hiro peter a dedigi yara izi alninda degil sol yanaginda ve de gelecek bolumun fragmaninda peter nicki ile opusuyor ve yara izi hala var:)
Ayrica benim bildigim peter kisiyi ve gucunu dusunerek aktif hale getiriyor guclerini fakar syler in hicbir gucunu bilmiyor ki :D[/spo]

[ Mesaj 26 Nisan 2007, Perşembe - 10:59 tarihinde, Mad_Wolf tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]beklemiyordum oyle deli gibi ama bu kadar da olmazki, ayiptir yaa.. kusura bakmayin ama ne salak, daginik bir bolumdu! sylar suresh peter kapismasinda en son sylar kaldi di mi yerde? suresh aldi peter i annesine goturdu? ya mal herif kalkmissin gormussun sylar yerde 2 80 yatiyor bitir daha adamin isini; yap bisey, ciz bogazini, at camdan asagi; allahim yaa... bi de dusmana sirtini donup de kacilmazki, yedi cami kafasina.. o kocaman cami bir tek claire farketti yaa yuhh yani, o cam girse kafasindan burnundan cikar ayrica.

zamanda yolculugun da cilki cikti yaa neyse kedidir kedi.. pff :/[/spo]

[ Mesaj 26 Nisan 2007, Perşembe - 12:06 tarihinde, odchu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@mad wolf

[spo]Artık öyle olduğunu düşünmüyorum ben de , alışmıştır . Çünkü yani eğer 16. bölümde ben yanlış görmediysem adam Isaac'e atarlanırken sonic boom yapıyor resmen , bağırıyor Isaac duvara yapışıyor ki bunu sylarda biz bile görmedik yamulmuyorsam .[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]geçmişi değiştiremediği fikrine nerden kapıldın ki ? sadece gücünü kullanmayı doğru dürüst bilmediği için değiştirememiş olamaz mı ? misal charlie olayında 1 gün geriye gidip kızı işe gitmemesi için ikna edicekti ama 6 ay öncesine gitti falan filan.Ayrıca geçmişi değiştirmiş olsa zaten geleceği de bi nevi değiştirmiş olmuyor mu etki tepki ?

ek olarak: save the cheerleader, save the world, claire yaşıyor nasıl değiştiremedi :) [/spo]

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 19:58 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
[spo]neye göre gelecek neye göre geçmiş?Zaman yolculuklarında günümüz zamanına dönüş diye birşey yok(çok yaşamışım gibi lol) sonuç olarak zamanda bir nevi kayboluyorsun.Geçmiş değişmiyorsa gelecekten hiro niye geldi Peterı uyardı?
Aslında dahada kapsamlı düşünürsen olaylar dahada karışıyor Geçmişini değiştiremeyen X geçmişe dönüp genç X e böyle böyle dese o değiştirebilecekmi sonuçda olaylar genç X için gelecek olacak.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Valla bence bu olay sonunda dunyayi hala kurtaramadi cunku Claire olmedi tamam, Sylar da olumsuz hale gelmedi ondan o da tamam, ama iste bence onceden bomba Sylar iken, bu olaylar sonucu Peter haline geldi bence.
Ne olur, Peter iyi oldugu icin gidip bi adaya falan patlar belki euhe, veya kafasina kazik falan sokturur, bi yerde patlar oyle gelir.

Ben bi ara iyice sapitip (fazla Lost izlemekten) Peter'in Nikki'nin gucunu istemeden absorb ettigini, ve ikinci kimliginin Sylar oldugunu falan dusunmustum hatta. [/spo]

[ Mesaj 28 Nisan 2007, Cumartesi - 11:14 tarihinde, Penthesilea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Rezil bi bölümdü bence, çok fazlasıyla dağınık ve yapmacık geldi nedense.

Sylar vs. Peter dedik, çılgın savaş olucak dedik, daha kötüsü yapılamazdı sanırım.

Aptal aptal mantık hataları vardı. Geçen bölüm Sylar'a kurşun sıkan Mohinder amcam, adam baygınken topukları kıçına vura vura kaçmış, ellememiş adamı. Ayrıca ne mal adamlar bunlar, Peter'ın kafasına giren kolum kadar camı çıkarmak bi tek Claire'in aklına geliyo.

Sonuç olarak, Hiro'nun da kurtaramadığı bir bölüm olmuş, Mista Ayzek'in ölümü en önemli olay olmuş falan da filan...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...