Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Ana konsept olarak aslında dağılmış hayatlar, hala dengenin oturmaması vs mantıklı, ama güçlerle alakalı olan dizi mantığı sapıtmış harbiden. adamın beynini akıtsalar nokta kadar şeyle rejenerasyon yapabiliyor, öh artık yani.

Spo

Noahla Tracey'e gelince, ben hoşlandım açıkcası. Dizideki en favori karakterim Noah ve en akıllısı tabii. Böyle yanlız kalması hiç hoşuma gitmemişti(Karakterle duygusal bağ kurmak:D). O yüzden iyi çift olurlar bence.

Ve tabii, Sylar dönsün Prezıdent olsun, Armegeddonu başlatsın. En son final sahnesinde de MAd max olarak bitsin:D

Sosyal ağlarda paylaş

heroes ?

ya bu dizide asla anlayamıyacağım birşey olarak ölümden neden korkuyorlar ve nathanı neden diriltmiyorlar ?
claire'ın kandan 2 damla enjekte etseler pat die diriliyordu hani ? o kadar özellikler var kullanmıyorlar hiç anlamıyorum..
diziyi izlettiren tek özelliği fantastik olması heralde...
yoksa seneryo tamamen boş bence

Sosyal ağlarda paylaş

ya çok basit bir sebepten diriltmiyorlar o özelliği yok sayıyorlar çünkü öyle bir şey oldu mu bir zevki kalmayacak birisinin ölmesinin. ahhh ben geldi ahha öldüm gittim geldim fln. başta yapmayacaklardı o hatayı unutun öyle bir olay olmadı diye düşünün. clairde sylarda çok güzel ölür yeter ki öldürmeyi bilin versinler bana senaryoyu 30 saniyelik işi var ikisininde.
Sosyal ağlarda paylaş

spo

Şu iyileşme özelliğininde bokunu çıkardılar.Bi bölümde herşeyi iyileşir alkol filan içse hemen geçer filan falan, ee bu bölümde nathana(yani sylar a) 1 bayıltmak için bişi enjekte ediyolar hemen bayılıo, noldu bunun iyileşme özelliğine o bayıltma 1 sn sonra geçmesi gerekmiyormu?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...