Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Greeny +3:)

Denildiği gibi sylar ın babası telekinetik olmayabilir, ama sylar ın neden kafaları böyle yardığı belli oldu. Esasında bu dizide insanların en çok sinirine giden sezon 2 ve 3 ile ilgili olaylar ve bunların sezon 4 te belli olmayan devamı. Bu sezonda bazı şeyler insana daha mantıklı geliyor, örneğin peter in şu anki gücü.

Sosyal ağlarda paylaş

petercan nın maceraları

peter harbi nerf in alahını yemiş durumda.milletin güçlerini absorb yaparak kullanabilio.halbuki eski sezonlarda adamda zilyon güç vardı ayriyetten syların ilk başta yaptığı beyni yiyerek güç elde etme olayıda vardı oda gitti.
sylar desen babasıyla kafayı bozdu kaç bölümdür peşinde ama sonunda ilginç şeyler olucak gibi.
petrelli ailesi gene bir entrika peşinde :)
bakalım kahramanlarımız bidahaki bölümde dünyayı kurtarabileceklermi sdfsdf

Sosyal ağlarda paylaş

Bu siyah beyaz flashback olayları sıktı. Özellikle geçen bölüm çok abartmışlardı. (Hatta aslında geçen bölüm Bennet anılarını Bennet'in gözünden fps gibi görseydik hem daha mantıklı hemde daha bi efsane olurdu:)) Geçen bölüm çok baymıştıda bu bölüm hafiften toparladı Sylar sayesinde biraz ^^

Suda nefes alan çocukda geçen bölümler böle geek bi tipti hani. Bu bölüm Clark Kentten Supermane geçiş gibi oldu öle gözlüğü çıkarıp kasları falan belli edince :)
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
diziyi beenmeip nie hala izliosunuz anlmıorum... zamanınızın çalınmasını ve şikayet etmei sevdiiniz içinmi? yapmaın... diziyi izliosanız seviousunuz demektir... yada biri işkence yoluyla izletio size...

Diziden nefret ediyorum. İzlerken uyuya kalıyorum. Yeni bölüm geldiğinde lanet okuyorum, keşke bu hafta çıkmasaydı diyorum. Ama yinede bitiricem, sonuna kadar izliycem diziyi. Hala içimde bir umut var ilk sezonu yakalayacaklarına dair. Yoksa dünyanın en aptal dizisi şuanki durumuyla.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:
3 senedir izliom böle bi anda bıraksam izlediklerim boşa gitcemiş gibi gelior. Terminator ve Lost(gerçi 5. sezon toparladı 4 ü beğenmemiştim) öyle. Hatta Smallvillede 8 sene oldu şimdi izlemyi bıraksma o kadar sene izledim hani onlar boşa gitcekmiş gibi oluo :D

aynen
Sosyal ağlarda paylaş

3x18

4402235779
1)şu claire in yanına gelen elemanın ne saçma gücü var allah aşkına senaristler bu gücü bulmak için çok mu uğraşmış
neymiş suyun altında nefes alıyormuş lan bi de get derler adama

koskoca departman suyun altında nefes alan bi genci yakalamak için uğraşıyor hahahah büyük güç dünyanın sonunu getircek çok tehlikeli

2)kadın ajanın bennetlerin dolabına girip alttaki gizli bölmeyi dokunduğunda ordaki kapağın oynadığını görmeyen kaldımı? ne biçim hatadır bu?hiç mi kontrol etmiyorlar?

dizide tek çekilen sylar var inş onu da batırmazlar

syların çocukluk anılarını hatırladığı flashback de çalan şarkı neydi?
Sosyal ağlarda paylaş

sıpoylır

Ben de anlamadım, aha dedim elemanın saklandığı yeri buldu kadın ajan, bir baktım geri dönüyor. Sen o kadar her şeyi araştır et, lan bu hareket ediyor kesin bir iş var diye düşünme. Yakalansaydı da gereksiz bir elemandan daha kurtulsaydık. Düşünüyorum bu elemanı bu diziye niye kattılar diye, hiç bir gerekçe göremedim daha. Ama bu bölüm güzeldi, hakkını vermek lazım. Normalde Nathan'ın yapacağı cinlikleri bu bölümde Peter ona karşı kullandı. Bir diğer tarafta da Matt'e yazık oldu be. Bakalım kim kurtaracak onu o bombadan (Noah kesin gelir bir şeyler yapar.)

Ayrıca, Sylar'ın küçüklüğü de pek bi tatlıymış ya :D

Sosyal ağlarda paylaş

eleman

ya bişi soracam bi bölümde (2.sezon sanırım) claire elemanın tekiyle tükkanın tekinde çalışıyordu. mr.bennet geliyordu bunlarla konuşuyordu fln. böyle kek, pasta satan bir dükkandı sanıyorsam. bu eleman o eleman değil mi? sanki o bölümde hiro geleceğe gitmişti vs?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...