Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

yine... (312)

hirocum canım, neden arthur'u kapıda görür görmez göz kapaklarını sıkıp claire'i de kapıp eve ışınlanmıyorsun yavrum?
bıktım ben bütün bu heroların mallığından valla. süper güç olayına düşüp survivalı, cinfikirliği, homo sapiens olmayı unutmuş hepsi... hepsi mal, hepsi öküz, hepsini kınıyorum ve onlara laflar hazırladım.

haitian hariç, onu seviyoz.
bi de hala ölen afrikalı abimizin yasını tutuyorum ben şahsen. çok baba adamdı, nur içinde yatsın.

claire'i nereye gönderdi acaba pis arthur? bunlar iki bölüm daha buluşamaz, haberleri alınamaz, verilemez, edilemez. olaylar gelişmez...

arthur canlanmaz herhalde di mi? kalkar yine bela olursa artık ben gerçekten kafama huni filan takıp sokaklarda koşucam fıldır fıldır, yetti canıma.

Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

neden

Syler neden haitilinin kafayı açmadı hala düşünüyorum.

ee dizi cıvık işte nolduğunu senaristler bile unuttu biz neyiz kimiz napıyoz olaylarında lar
sylarsın seni seni durdurabilen tek hero var ve harika bi gücü var ama sen bi daha eline geçmicek bi fırsatı değerlendirmiyorsun

Sosyal ağlarda paylaş

fena bi son değildi aslında bir sürü soru bıraktı ama geride:

spo

sylar öldü mü? umarım ölmemiştir...
formülün başka kopyası var mı?
sureshin gücü mü gitti bi şekilde yoksa sadece pulları mı yandı?

ayrıca peter bütün güçlerini geri aldı beklendiği gibi

başkanda zenciydi baya obamayı yapmışlar

Sosyal ağlarda paylaş

Capondan hero olmaz, battery charger olur

Dedigim gibi oldu, time traveller kavramı cıkarıldı diziden su an icin eger peter tum guclerini geri almadıysa ki bence almadı sadece ilk kendi ozelligini geri aldı. Sadece o kız ando'nun yardımıyla gecmise gidebilir oda cok stabil bir yontem degil. Sylar dallaması olmedi buyuk ihtimalle, 4. sezonda da karsımıza cıkıcaktır ama ona da bir reset lazım herifin almadıgı guc kalmadı. Neyse sonuc olarak ben begendim hele ki su son bolum gayet doyurucuydu. Bir de hero'nun excuse me diyip yumruk atması "priceless".

Sosyal ağlarda paylaş

bana göre 1. sezonda peter 'ın kendi güçlerini anlayıp yakalanıcakken patlama yapmasından sonra ki en güzel bölümdü.

syler gerçekten kötü karekter olduğunu bize bu bölümde gösterdi. ve ayrıca çoğu şeyi bağladılar birbirine. herşeyide görmüş olduk.

bana göre

syler ölmedi. yandı ama bi yerden çıkıcak o. bi süre sanırsam hükümete karşı savaşı izlicez. arthur da ölmedi. ama onu daha somasınlar çok imba.

ayrıca hero'nun güçleri olmazsa anlamı olmazki. belkide oda kendini aşığ güçlerini geri alır bi şekilde. ando nun gücü efsane bence hahah

nathan the .... artık ne diyim

Sosyal ağlarda paylaş

yine saçma sapan bi bölümdü bence

gücünü yeni kazanan adamın 10 saniyede ölmesi ve nox'un da aynı şekilde hemen harcanması (her ne kadar direkt leş bi karakter olsa da) çok komikti

yalnız şunu görüyoruz ki bu dizinin 1. sezonundan beri her türlü boku yiyen peter. nerde problem var mutlaka sebebi peter çıkıyor.

1. sezon haftalarca uğrasıyolar kim patlicak kim edicek nolacak diye huuuooop bi bakıyoruz peter patlıyor. 2. sezon gidiyor güzelim kızı geleceğe gönderip bırakıyor sonra o alternatif geleceği yok edip kızı da yok ediyor. adam enayi arıyor bir tane işlerini görsün yapsın diyo hemen peter akıyor ortama. sezon sonunda gelecekten biri geliyor nathanı vuruyor bütün geleceğin içine ediyor bir bakıyoruz hüoooop petermış. 3. sezon bunları yapmakla kalmıyor gidip babasına bütün güçleri amele gibi kaptırıp tanrı yapıyor adamı. sonra bi bakıyoruz hüooooooop tekrar peter güçlerine kavuşuyor ki iyice bok etsin geleceği

nathan'a da helal olsun :D

ayrıca obama güzel ayrıntıydı belirten arkadaşı kutluyorum :)

Sosyal ağlarda paylaş

Sezon Final Spo

Sylar ortalığı tam anlamıyla yönetti.

Benim anlamadığım bir şey var. Arthur'un öldüğü sahnede, zamanı kim durduruyor? Arthur donup kalıyo çünkü donmasa sylar'ı iter kakar bişeyler yapar o kurşunu çevirir başka yerlere yollar. E bildiğimiz kadarıyla Sylar'ın da zaman durdurma özelliği yok.

Final bölümüyle ilgili de, Sylar gg oldu. çünkü kafasının arkasındaki o camı kim çıkartıcak? Gerçi şöyle yapabilirler ki şu an aklıma geldi soruyu yazdıktan sonra. Adli Tıp'ta o camı çıkartabilirler sonra regen megen bişeyler olur tekrar hayata gelir yönetmeye devam eder.

Kuklacıyı nasıl öldürdüğünü anlamadım. Peter da güçlerini mi kazandı bilmiyorum yoksa sadece uçma gücünü mü kazandı? Dedim direk nasıl uçtu bu anladı ama heralde içindeki gücü farkında ve daha önce uçtuğu için uçabilirim şu an dedi ve uçtu gibime geldi. onun dışında sanırım başka kimsenin gücünü alamaz eskisi gibi.

Zenci adamı güzel harcadı Ali Larter. Marine'in o kadar kolay harcanması da normal zaten önemsiz bir karakterdi yani güçlüydü sadece bir bölüm geldi gitti normal.

Arthur'un cesedi nereye gitti? Naptılar o cesedi yani. Çünkü zenci adamla nathan birbirine girdiğinde ceset yoktu veya başka bi odadalardı bilmiyorum.

Suresh bence iyileşti. Dedim bir an peter da o suya atlasın ama atlamadı dallama sdfsd.

Muhteşem bi finaldi bence.

Sosyal ağlarda paylaş

ali

abi patladi orasi, ne arthurun ne sylarin cesedi kaldi mantik olarak. peter kendi gucunu geri aldi, yani baskalarinin gucunu taklit etme, orda nathanin yaninda oldugu icin ucup kactilar. enteresan olan hem pinehearst hem primatech patladi, yani iki sirketi de resetlediler. sylarla arthur kurtulursa nasil kurtulur bilemiyorum, hani ikisinde de clairein gucu var ama ikisininde kafasi dagilmis durumda.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...