Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

oha demek istiyorum sanırım senaristlerin arasında Türk var hepten türk filmi oldu

berbattı
10.bölümde bennet sylar ile elleye nişan alırlarken ayakta ve giyiniktiler 11 bölüme geldik sylar ile elle işi bitirmiş ön sevişmeyi falan geçmiş orgazmlarını geçirmişler
bennet o sırada kendini sıvazladı herhalde
bennet hala ateş etcek bak bak bak
onu da geçtim neyse sniper ile 3 4 el ateş etti ateş ederken çatıda olması gerekiyor
bu bennet in özel gücü mü var çatıdan 3 sn içinde ön kapıda belirdi?

Sosyal ağlarda paylaş

Benim hoşuma gitti yani ara hazırlık bölümlerinden biriydi. Bundan sonrkinde muhtemelen ooooo iyimiş dedirtebilirler. Uzun süre petrellinin bi anda güçlerini geri kazanacağını düşündüm tam karşıdan silahlı askerler gelirken ama tutmadı. Bana saçma gelen sadece kitapçı dükkanındaki son 1 kitap daha var onu bul herseyi bitir geyiği idi. Sylar bence test ediyor kızı öldürmeyecek sadece anne babası hakkında bişiler biliyormu diye korkutuyor gibime geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:
Vingthor said:

pis bişi

peter babasının yanına gittiğinde bir saçmalık var. peter aynı ortamda bulunduğunun özelliğini alıyordu zaten. babasının gücünü zort diye kopyalaması sarıldıklarında bi skim olmaması gerekmiyo muydu??

yok öle bişi

bzzzp yanlış.
peterın güçleri alması zort diye olmuyo. bi şekilde öğrenmesi lazım zorla nasıl kullanıldıklarını.
bkz: ilk aldıı güç abiden. abiyle birlikte havada asılı kalıyo hatta uçuyo.
bkz: görünmezlik. sağlam bi eğitim sürecinden geçiyo
bkz: sylar. empati mempati yardırıyo.
yaa... ya....

hirodan aldığı gücü öle eğitim bişi yok. yalnışlıkla kullanıyor. yine elle'den iskoçyada aldığı güç yine korkuyla kullanıyor

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...