Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Hironun arkadaşı kafaya kazmayı vuracak ve Hiroyu kurtaracak bence. Sonra Hiro bunları uyarıcak ama biz zaten biliyorduk vs vs vs uzar gider.

Şimdiye kadar bu tahminlerin tutanını görmedim.

Ne bu dizide ne başka bi dizide.

Ama olsun, fikir cimnastiği
Sosyal ağlarda paylaş

11. Bölüm NBC Resmi Bölüm Özeti Aşırı Spoiler!

Tutulma kahramanlarımızın güçlerini etkilerken Sylar ve Elle Claire'in kurtulma çabası devam ederken intikam dolu olan HRG ile yüzyüze gelirler. Haiti de ise Peter ve Nathan Haitilinin kardeşini yenmek için onunla işbirliği yaparlar...Nathan ise şokedici bir karar verecektir.... Aynı zamanda yerel bir çizgiroman dükkanında Ando,Sam ve Frack 9th Wonders çizgiromanlarını kullanarak Hiro'nun hafızasını yerine getirmeye çalışırlar...

burdan anlıyoruz ki baba petrelli hiro nun hafızasını alıp gitmiş
ama neden doğrudan bırakmış hiroyu
ben olsam öldürürdüm :D

Sosyal ağlarda paylaş

bolumun yarisi fillerdi yahu, gereksiz Claire'in annesi ve zorlama Sylar segmentlerini cikarip zaten asil amac olan baba Petrelli'nin hikayesini anlatsalarmis yetermis

hele o Claire'in annesi ve dayisi kismi direkt dizinin en gereksiz hikayelerinden biriydi. Ayrica dayiyi tacklelayan invisible man Claude ise timeline'da o kadar buyuk sicis ki anlatamam. Eger diilse ikinci bir gorunmez adam cikabilir ilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu bölümün nesine güzel dediniz onu anlamıyorum. Ya da ben ters düşünüyorum, benim güzel bulduğum bi bölüme bi bakıyorum boktan demiş herkes, yok senaryo çok karıştı artık, ne yapmaya çalışıyorlar falan diye bölüm beğenmiyor bazılarımız, o ayrı komik. Sanki dizi bitti havada bıraktılar da senaryo karıştı diye kötü diyorsunuz. Neyse onu geçtim, hadi böyle güzel kurgulu falan bölümler oldu gerçekten, onlara boktan diyip de şu bölümün nesine güzel dediniz? Hiç bişey olmadı, ilk sezondaki bölümlerdeki sahneleri alıp 3 er saniye daha bişey eklemişler sadece. Geçmişte olan olaylardan hiç biri de "ohaa o yüzden demek ki" dedirtmedi. Bölüm sonunda da arkadaşın dediği gibi türk filmi gibi olmuş, bir sonraki bölümde de onu nasıl çevirecekleri belli. Fillerdan öteye geçemedi yani şu bölüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...