Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

yani avatarın olması komik olur çünkü 4 nation arasındaki savaş sona erdi şimdi herkes birbirine mi dalacak. Ha PVE mmorpgsi olsun derseniz tamam ki avatar ona da izin vermez. doğaya zarar verioz die xP

Naruto olabilir, sand dir konohadır falan ayrılır sıradan ninkalar oluruz.chuunin bilmemne level atlaya atlaya oynanabilir. ARada narutoyu görrüzüz tsunadeden görev alırız =)
Sosyal ağlarda paylaş

avatarın rpg si çok güzel olabilirdi cidden.

sırf firebender olup diğerlerine girmek değil ki olay, ne biliyim bunun sandbenderları var, bilumum ucubik yaratığı var, iti var kopuğu var bence çok güzel malzeme çıkabilir cidden.

Ama gidip te hadi millet Aang e raide gidiyoruz diyip te 40 kişi hurraa diye dalıp indirip lootlarsa batırırlar güzelim seriyi. Yapıcaklarsa önceliği pve ya da pvp ye değil, rp ye vermeleri gerekir.
Full aksiyon olursa, üstüne bi de hikaye karakterini ortam malı yaparlarsa küfür ederim. Ama doğru düzgün bir rpg yapma niyetiyle çıkarlarsa süper olur uber olur manyak olur.
Sosyal ağlarda paylaş

işte normal RPG odaklı bi oyunu çok küçük bi kitle oynar. Sonuçta adamlar para da kazanmak zorundalar o kadar insan çalışcak o projede. Öle hayrına kimse iş yapmaz. Sırf RPG modunda olursa oyunu devamlı oynayacak çok fazla insan olmaz. Bence avatar çizgi film olarak kalsın hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

fma'nın da olur bence ya =), ishbal falan diye ırklar olur, class'lar da flame alchemist falan... avatar'da da bir tek 4 class olmasına gerek yok, 4 race olur fire air earth water, onun icin de class'lar olur, water'da heal falan olur mesela =)... o 40 kisi toplanıp kesme olayı da her oyunda olacak artık :... wow'da arthas'ı illidan'ı kesiyorsak, aang'i niye kesemeyelim =), rp konusunda kacınılmaz o ne yazık ki... tabii aang'i kesmek sacma genel olarak =), ama hikaye yapılır, avatar kafayı yer falan =)... hatta aang deli gibi guclu yapılır, biri kestikce, yeni boss gelir, sırasıyla water, earth, fire, air diye gider =), mantıklı da olur hani eheh... yeniden cıkıcak hep avatar olarak sonucta...

bi de 4 nation barısmıs olsa da sorun olmaz, aoc gibi yapılır sonucta... bi fire olarak earth'e gittin mi cat diye dalmazlar sana, quest'ini falan da toplarsın, onun dısında herkes birbirine dalabilir isterse kendi nation'ından millet de dahil olmak uzere... nation'lar barıstı diye, arada kimse kapısmıycak mı sanki =)...
Sosyal ağlarda paylaş

avatar burda bitmiş olabilir, ama nick bu capta bi projenın ne kadar basarılı olabiliceğini denemiş görmüş oldu.

muhtemlen avatarın basarısı yenı projelere yol acar.

ha bu arada bilmiyorum ticari anlamda ne kadar kar sağladı avatar nick'e oyuncak moyuncak cok satılmıdımı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
avatar burda bitmiş olabilir, ama nick bu capta bi projenın ne kadar basarılı olabiliceğini denemiş görmüş oldu.

muhtemlen avatarın basarısı yenı projelere yol acar.

ha bu arada bilmiyorum ticari anlamda ne kadar kar sağladı avatar nick'e oyuncak moyuncak cok satılmıdımı bilmiyorum.

ben aldim bi suru valla, almayanlar utansin. 2 aang, 1 sokka, 1 de appa'm var nurtopu gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...