Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

[spo]ehehe ilginç bi bölümdü bence. Direk bizim fire nation tayfasını tanıdık. Çok bişey açıklamıyordu ama en azından Azula bi partiye gidip erkekle yiişebiliomuş bunu gördük. Hani tamamen duygularından arınmış güç peşinde bi kız değilmiş. Onun dışında o 3. gözlü adam da klasik mükemmel iş yapan assasin modunda dağıtıo, kuşuyla haberleri kesio falan hehe.. Pek bir olayı olmadığını da gördük , Aaang çok rahat kaçabilio saldırılarından. 2-3 bendingle rahat alırlar aşşaa =) Painted Lady'den çok daha sevdim ama bir The Headband kadar güzel bölüm çıkmadı daha =)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Bence güzeldi, aksiyon, espriler ve duygusallık (:p) falan kıvamındaydı. 3 gözlü adam sandığımdan sağlam çıktı. Ama lazerli 3. gözü sevmedim. yani tamam bending miş uçan bizonmuş falanda uçukta beyin dalgalarıyla(!) patlamalar falan. Neyse haftaya kadar bekle şimdi işin yoksa =/[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Ben iroh dan bikaç hamle bekliyodum ama olmadı...

''Kafasındanışınatanadam'' da fena değildi hani. Avatar hala kaçış ustası. Bıktım. Birebir combata girsin artık kaçan çocuk görmekten sıkıldım. Hayır işin komik yanı. Bu kötü admalar ayrı ayrıyken ''aa kaçalım bizi geberticek'' diolar. Hepsi birleşip saldırınca savunmaya geçiyolar. Aang avatar state bile kesmicek bu saatten sonra bizi. Umarım yıkıcı sahneler görürüz ilerleyen bölümlerde.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

çok sıkıcıydı
[spo]sonlara doğru herkes geçmişinden yakınmaya başladı falan acayip sıkıldım orda =( çok daha eğlenceli bi bölüm olabilirdi bence. ne yeniyetme kılıç ustamızdan bişeyler gördük nede irohdan, en azından birini aksiyona sokmalılardı bence[/spo]

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 17:07 tarihinde, Drall tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Psikopat ateş ulusu dörtlüsünü tanımak güzeldi bence, hatta bayağı sevdim bu bölümü.

Temel konuyla ilgili olan tek şey, kafasında göz dövmesi olan katildi, ki onun da marifetini öğrendik. Bence patlatma olayı tamamıyla psişik değil, beyinle değil de firebending le patlatıyo, aşırı miktarda yoğunlaştırıp öyle yapıyo olabilir bilmiyorum.

Ama katilin psişik patlamalarından çok Azula nın ego patlamaları güzeldi bence. Diğerlerini filan da tanıttı iyice.O karakterleri iyice tanıttıklarına göre hikayede daha etkin bi rol alıcakları kesin artık.

Ama evet şu son konuda katılıyorum: Kas yığını Iroh ve kılıç ustası Sokka dan birkaç numara görsek daha bi güzel olurdu bencede. Ama neyse, sonraki bölümlere kaldı:)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

zuko nun tuttuğu adam hakkında kısa bir bilgi buldum

İsmi Combustion Man(Yakan Adam gibi bişi)
Bu adamın özelliği ateş bükerek havayı aşırı derecede ısıtıp patlamalar yaratmakmış.Bunuda enerjisini toplayıp 3.göz şeklindeki dövmesinden fırlatarak yapıyomuş.Bu yeteneğini ilk keşfettiğinde pek kontrol edemiyormuş o yüzden bir patlamada kolunu ve bacağını kaybetmiş onun yerinede o metal kol ve bacağı takmış.

http://atlab.aceboard.com/p-218764-1904-5084-0.htm#id102759

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 19:26 tarihinde, nba tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 19:26 tarihinde, nba tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...