Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz 3 pati

_ClymoR_

Öne çıkan mesajlar

Bi tane kahrımı az çekmemiş, türlü kirli çamaşırlarımı bilen ve sarhoş olduğum zaman aradığım zenci güzeli var. Onun hakkında anlatılacak çok şey ama anlatılmayacak kadar da özel şeyler var. Atlıyoruz o yüzden eheh.

Bir tanesi var alemin kralı , capon uyruklu , ters kornere penaltı tadında bir insan. İstanbula gidersem onu da ziyaret etme planındayım. Tekrar teşekkürler animeler için abi.

Sonra bir tanesi var hayatın en ağır tokatlarını yemiş bir fizikçi. Ama ne yazık ki hala yemeye devam ediyor. İlk fırsatta ona da bol alkollü bir gece ısmarlama düşüncesindeyim.

Sonracığıma, bir tane böyle önceden birbirimize "tekme","tokat","kol","bacak" gönderdiğimiz, sonraları fallout oynadığımız , ondan sonra da ah be abi burda olsan da içseydik dediğim var.

Ya asıl bir tanesi var zaten pati olarak görmüyorum onu o benim çok eski bir arkadaşım, hatta dostum. Ne desem az onun hakkında.

Sonra sonra, Tool konserine birlikte gidecek olduğum canlarım var. Biri uzun saçlı biri kısa eheh.

Pek tanımasam da İzmir Tayfasını diğer tayfalardan daha samimi buluyorum ve ilk fırsatta tanışmak lazım. Onları da seviyorum diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...