Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online gene medyada :)

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

gecenlerde bır konusma dınlıyordum radyo da , eskı anne babalar yanı benım yasımdakıler yakalayabılıyo bu jenerasyonu bır arkadasımızla kavga ettıgımızde , azar işitirdik kızarlardı , ama şimdiki anne babalar ?!!! sen neden vurmadın bı tane de sen patlatsaydın gıbı yorumlar yapıp cocuga gaz verıyo..o azman kurtlar vadısı de yada su an kı konumuz ko da bahane olamaz, iş aile terbıyesınde bıter bır oyun bır dızı kımseyı bozmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Daha nelere çamur atacaklar merakla bekliyorum.. Önce Counter Strike sonra Dizilere döndüler Kurtlar vadisi şimdi de son durak Knight online :)
Benim anlamadığım bi olay bunu oynayan biri nasıl dışarda cinayet işlicek.. Düşünsenize ya adam oyundaki shard +8'ini yada Raptor +8'ini alıyo yanına okula giderken bide priest.. Priest'ına diyo ki "şu sınıfa uyus oluyorum torment at heal bas devamlı"
asdflksadjfkljsadl xd
Raptor'le dalıyomush sınıfa :))
Ertesi gün medya'dan da yazıyomush manşet !
"Elinde raptor yanında priest le sınıfı kesti"
dsalfjlksjadfkjsadlfsda xd
Sosyal ağlarda paylaş

oncelikle titanium belt ve neckla diye bisey var buna inanamıyorum yaa.
KaKsi nin solediklerine kesinlikle katılyorum suc birazda bu oyunlarda deil bu oyuna kendisini kaptırmasına izin veren aile veya 10 yasında Kurtlar Vadisi nin bolumlerini kacırmayan cocuga bunu musade eden anne baba..
Frost u atın Hurr1cane bi meteor bi super nova tamam işte +8 lycaon da vardır onda :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şakasını bırakırsak yakınlarda olaak teneffüste okul çıkışında birbirlerine bıçakla spike atan öğrenciler. Suç gene bir yerlere atılacak ve yine her şey eski tas eski hamam olacak. Medya yine beyin yıkayacak. Toplum yine siyaset spor sex üçgeninde çalkalayacak beynini. Yine off diyeceğiz yine devam edeceğiz. (Biraz fazla oldu ama doğru dimi?)
Sosyal ağlarda paylaş

Bide combo yapıyomush öğrenciler bıçakla :)
SS de alıyolarmısh lol :))))))))))))))
Mehmet bana 6'lı hit vurdu Müdür'e şikayet edim de ban yesin :)))))))
Mehmet using KOSP banned pls müdür
asdfasdjflkasjlfkas xd

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 23:25 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu medya da sapıttı artık... Türkiyede işsizlik dizboyuyken bir satır haber çıkmaz. Victoria's secret ın defilesi iptal olunca işsiz kalan Heidi Klum a günlerce üzülürüz. Biri bizi gözetliyor yapıp bütün 45 yaş üstü insanları zoraki televizyona bağlarlar 90 gün, olay biter bi 90 günde tartışması çıkar zartçılarla zurtçular birbirine girer yine şiddetten, programın zararından bahsedilmez. Ama bi insan keyif aldığı için bi oyunun başında 8-10 saat oturunca hem anti-sosyal hem de potansiyel katil hırsız kapkaççı dolandırıcı damgası yer.

Bu salak yalaka medyaya birinin KOdan öncede 8-10 saat bilgisayar başında oturduğumuzu ama bu kadar bağırmadıklarını yoksa yeni bir tck mı geleceğini sormak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunların ve şiddet içeren filmlerin etkilerini başka bi sayfada yazdım, burda tekrarlamayacağım. Ama bu site olayı fazla abartmış. 3 gün sonra iyice coşup, başkan Bush'un Knightonline sevdasına Irak'a girdiğini yazarsa şaşmam. Hatta medyamıza esin kaynağı olması için şöyle bir spot da yazabilirler.
Flash! Flash! Flash!... ABD başkanı G. Bush'un Knightonline fanatiği olduğu ortaya çıktı. Günün 18 saatini oyun başında geçirdiği belirlenen başkanın, içindeki şiddet eğiliminin nedeni anlaşıldı. Konuyl ilgili gazetemize açıklama yapan Başkan Bush; "67 lvl bir mage'im var. Cz'de nova town yaparken canım çok çekti, Bağdat'a Allah ne verdiyse yağdırayım dedim. Ama sanırım son dakikada bir bug oldu, kendimizi bokun içinde bulduk. Ayrıca Ork sözcüğü ben de Turk sözcüğünü anımsattığından, yakın zamanda orda da bir pk operasyonu düzenleyebilirim" dedi. Bir Fransız gazetecinin, "Peki büyücü yerine bir okçunuz olsaydı Saddam'la eskrim müsabakası mı düzenleyecektiniz?" sorusuna yanıt vermediği, danışmanlarının kulağına "la bu herifin IP adresini, yok yok vazgeçtim, açık adresini öğrenin" diye fısıldadığı belirtildi.

PS: Bu haber için herhangi bir telif hakkı istemeyeceğimi hem ayan hem beyan ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...