Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

said:
Obi_WaN_TR
pati § 31 Mart 2006, Cuma - 04:21 [ özel msj ]

sanırım şimdi doğru oldu bu clanların yanına inanıyorum ki başka turk clanlarıda gelicek son 4 sayfayı okudugum kadarıyla bi orc arkadas LVL 70 olan arkadas biraz dikilmiş unutmasın ki oda bir zmanlar ciwciw olarak bu oyuna basladı aynen insomia yada hatred ta olanlar gibi yada Ilu clanındaki olanlar gibi onlarda bu tur bi oaly yaptılar allyler topladılar planladılar ve o kaleyi aldılar O KALEYE HAVADAN ZEPLİNLE inmediler koordineli calıstılar belkı bu yazılan clanlardan bazılar CSW de deneyimli deil ama OYUNDA deneyimliler...Nasıl saldırılacagına nasıl taktik uygulanılacagını ve nerde nasıl hareket ediledegini öğrenebilecek kapasitedeki arkadaslar olarak goruyorum.... EGER COGUNLUK OLARAK O BRETHE{LUFERSON] e her sawaslar 4:15 gece oturup 3000 np kasıyosak 4 tane ally olan clanıda yerle bir ederiz!!!...
Bi balkan bi Lider olucaksa YEŞİM neden olmasın kim karşı buna ? yada bu sorumluluga girebilecek hangi clan baskanı var? Ben yokum cunku ben CSW de deneyimli deilim YEŞİM kadar bu yuzden yeşimi desteklerim... gecen yazımdada degindigim gibi ORAYA TÜRK BAYRAGINI KOYMANIN NE SAKINCASI VAR? BANA GÖRE YOK yapabilen varsa öbür clanlarda yapsaydı cunku bizdeki birlik onlarda yok avrupa birligi ssimgesini mi koyucaklar ben TÜRK BAYRAĞINI KOYALIM DERİM YADA O KOYDUGUNUZ HİLAL TURU LOGOLARDAN BİRİN KOYALIM DERİM...en kısa zmanda su team konusma olaylarını bi catı altında toplarsak bunu ayarlarsak sevinirim.CHOSENS olarak ben ve clanım herseye ewet diyoruz yensekte yenilsekte şerefimizle yeniliriz...

--------------------------------------------------------------------------------
''CHOSENS''

Obi sen bir tanesin cok tesekkur ediyorum :))
Sosyal ağlarda paylaş

@PiCaLLo

Simdi CSW savasinin bir karambolle gecitigi dogru. Ama serseri mayin gibi ortada gezen charlarin catapultlari yikmamasi yada alleylerin birbirlerine vurmammasi icin cesitli taktiklerde var.

Bir catapult partisi kuracagiz. Bu parti de bir def mage olacak bir healer bu healer mageyi iceri sokmaya ve ayakta tutumaya calisacak. Mage catapultlari iceriye tp edecek.

Birde def partisi kuracaz. BU def partileri catapultlari koruyacak ve Iluminati repair olmasin die npc leri tutacK.

Baska bir def partisi ise spawn noktasini tutacak buraan cok anlatmak istemiyorum ayrintisini. Herkez seslide olacak :)).. Ayrintisini hepberaber daha sonra konusacaz.

Mehter marsyla giricez Istiklal marsiylada cikacaz... Logoyu tek tip istme sebebim. Soradan cikabilecek kiskancliklari engellemek. Kaleyi alan clann onemini indirgemek. Bayrak birligi yani. Birde savas sirasinda karambolu azaltmak. Kaleyi guclu bir clan almasin bence. Nasilsa hepimiz biriz .. Gucu yuksek clanlar sadece kapilari tutsun die dusundum.

Eger bazi kisisel hirslari yuuznden boluculuk yapanlar cikmazsa. Bence guzel bir event olur hepimizde KO tarihine geceriz:)))

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 13:21 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yeniuye
pati § 31 Mart 2006, Cuma - 13:01 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Evet bendele lvlustafa Ares Böyle Bir Olay Yapacaksak Türk Bayrağı Ben Ve Violence Clanı Hazırız sadece Zamanı Ve Simgeyi Belirleyin Jade Senide Kutlarım Güzel Bir Türk Clanı Sizin Web Sayfası Ne Durumda

size de tsk . Web sayfamiz duruyo bekleriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

@tasci

Catapultlar repair olmaz.
Catapult oılup seslideki magenize partiyi tp etmesini isteyeceksiniz. Burada Mageler cok buyuk onem tasiyo.

Bir catapult partisi yikilinca digeri TP olacak. Catapultu cole cok cikartmayacaksiniz. Kapi onunden hemen iceriye tp olacaksiniz.

Catapult ve mage bu savasta cok onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

@JadeReal ; catapultlarda def. sabitmidir ?
birde cvb için teşekkürler , denememiştim daha önceden...

sabit değil ise melee lerden yiyebileceğin attacklara göre farklı strateji belirlemen gerekir gibime geliyor..

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 13:28 tarihinde, tasci tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Catapultlarin defgini degistirmek tekrar repair etmek falan gibi seyler yok.

Catapulta donusup ayni noktadan bombalarken tek careniz defans partilerinini sizi iyi korumasi.

Hepsini anlatacagim colde. Antreman yapicaz.

Bir ortak ventrilo bulmaliyiz.. Bu konudan anlayan birileri yardimci olsun da bir Ventrilo IP si bulalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Asagidaki clan isimlerini burada clani adina konusan arkadaslarin sozune istinaden onlara guvenerek yaziyorum

Son durum :
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (ozkancab/ obi)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )
TheOthers (Kaksi)
Violance ( lvlustafa)

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 13:39 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yeniuye
pati § 31 Mart 2006, Cuma - 13:40 [ özel msj ]

Bu kadarmı türk clan var bu oyunda ve ares de Gerisi nerde bunların

GODz ve Braveheart cekildiler :))
Liderlerinin sahsi problemleri sebebiyle:))

Biz onumuze bakalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...