Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Asagidaki clan isimlerini burada clani adina konusan arkadaslarin sozune istinaden onlara guvenerek yaziyorum

Son durum :
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (ozkancab)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )
TheOthers (Kaksi)

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)
Sosyal ağlarda paylaş

Son durum :
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (Obi_WaN_TR)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )
TheOthers (Kaksi)

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)

sanırım şimdi doğru oldu bu clanların yanına inanıyorum ki başka turk clanlarıda gelicek son 4 sayfayı okudugum kadarıyla bi orc arkadas LVL 70 olan arkadas biraz dikilmiş unutmasın ki oda bir zmanlar ciwciw olarak bu oyuna basladı aynen insomia yada hatred ta olanlar gibi yada Ilu clanındaki olanlar gibi onlarda bu tur bi oaly yaptılar allyler topladılar planladılar ve o kaleyi aldılar O KALEYE HAVADAN ZEPLİNLE inmediler koordineli calıstılar belkı bu yazılan clanlardan bazılar CSW de deneyimli deil ama OYUNDA deneyimliler...Nasıl saldırılacagına nasıl taktik uygulanılacagını ve nerde nasıl hareket ediledegini öğrenebilecek kapasitedeki arkadaslar olarak goruyorum.... EGER COGUNLUK OLARAK O BRETHE{LUFERSON] e her sawaslar 4:15 gece oturup 3000 np kasıyosak 4 tane ally olan clanıda yerle bir ederiz!!!...
Bi balkan bi Lider olucaksa YEŞİM neden olmasın kim karşı buna ? yada bu sorumluluga girebilecek hangi clan baskanı var? Ben yokum cunku ben CSW de deneyimli deilim YEŞİM kadar bu yuzden yeşimi desteklerim... gecen yazımdada degindigim gibi ORAYA TÜRK BAYRAGINI KOYMANIN NE SAKINCASI VAR? BANA GÖRE YOK yapabilen varsa öbür clanlarda yapsaydı cunku bizdeki birlik onlarda yok avrupa birligi ssimgesini mi koyucaklar ben TÜRK BAYRAĞINI KOYALIM DERİM YADA O KOYDUGUNUZ HİLAL TURU LOGOLARDAN BİRİN KOYALIM DERİM...en kısa zmanda su team konusma olaylarını bi catı altında toplarsak bunu ayarlarsak sevinirim.CHOSENS olarak ben ve clanım herseye ewet diyoruz yensekte yenilsekte şerefimizle yeniliriz...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen salı akşam 4'te olan savaşta lord_mozart Transformation scroll kullanarak A2 ye geçiyor ve Kristalin oraya gelip A1 yapıo.. Transformatiob scroll kullanıdığı için yanıp sönerek değil Cz'de ki gibi login oluyo 1 nova 1 meteor atıo..

Asıl konuya gelirsek bunun aynısını acaba CSW de yapabilir miyiz? yani herkes A2'ye geçicek ve Kristal'in orada bekliycek savaş başlar başlamaz herkes A1 login olucak ver Kristali kırıcak...

A2'ye geçme olayını daha önce hiç denemedim.. Sağdece Bi fikir Sanırım Fitulity de bunu kullanıo saçma sapan yerlerde spawn olmasının başka açıklaması yok...
Serverlar açılınca birisi deneye bilir mi bunu
Sosyal ağlarda paylaş

a1 den abys geçip a2 yada a3 yapınca dc.cwerıyor we lufer-pianaya atıyor. diyelim ki a1 abysten a2 yada a3 abyss geçme olayı tekrar oldu. bu sefer senın yanında duracagın yerde değil yine luferson-pianada atar seni dc.cile. eskiden sadece abyss içindeyken server değiştirme wardı. şimdi hiç biri yok. sadece a1
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere merak edip efsun'u(priest) ve ice mage(korsan_taki) alıp o csw'a gittim.herkes niye birbirine vuruyo diyodum ama sonradan algıladım olayı..illuminatide vincenzo luciani var(dmio) o baya tehlikeli..ama saydığımız klanlar gelirse %100 o kale alınır.ayrıca kaleyi tutan(ilu klanı) klan member2ı öldürünce para veriyo bunu da belirteyim 10k mı 100k mı ne:)))ben top arabası olucam:p
Sosyal ağlarda paylaş

Orayi savunan clanlardan daha önemli bi olay var csw de.
Dışarıdan gelip ne yapacagini bilmeyen oyuncular. Catapultlarina falan saldiriyorlar , bir grup insanin da bu n00b diye adlandirilan arkadaslara saldirmasi lazim.

Catapultlari repair etme yada hp yi doldurma gibi bi şansınız , o yüzden bunlari bi sekilde engellemek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

YA KAksi pico seni her türlü yer unut yani sen picallo ile kapışmayı :)
0000000 kesemiyo pico yu sen nasıl kescen 1vs1 de :)

Picallo; Kaksi'nin oyundaki nicki Alterac görürsen dal acıma :)
Dün zaten lvl kasarken bana daldın :)

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 11:53 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadas lar 00000 dan herkez öle bir bahsediorki yok denemedim yok kapisalim bi acaba yenermiyiz gibilerinden..Buda gösteriorki hic 0000 tank olmamissiniz.Ashes=70 lvl ve Nihm=65 lvl server daki en iyi asasin ve minor comboyu hakkiyla yapan adamlarin basinda gelior..once 0000 la kapismadan once bu adamlari 1 v 1 de ezmeniz full hp ile yenmeniz lazim.cünkü zero Ashes le 3 4 defa kapisdi hepsinde full e yakin hp ile bitti karsilasma....ben bu adamlarin combolaridan sonra Sin den iyice sogudum..Neyse bu adamlari once full hp ile yenin daha sonra zero yu agziniza alin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...