Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

isiniz cok zor ama hiç bişi imkansız deildir..illuminati clanın baya bi alyy ı vardı son csw savaşında gördügüm kadarıyla(dream;integrity;insomnia;oldies...)eger ki kale alınırsa gercekten muhteşem olur..sanırım daha önce hiç bir türk clanı alamadı daha areste..delos kalesinde bi türk imzası neden olmasın xP tabiki ben de gelicem clanımla beraber(ALoT)hepinize bol şanslar...
Sosyal ağlarda paylaş

Son durum :
Godz
PaTRiot
Bloodbrothers
CHOSENS
BraveHeart
Phantoms
ALoT
Unrivalleds
Hierapolis

sayilan bu clanlarin icinde kac tanesi CSW savasinda bugune kadar bulunmus(gercek anlamiyla) benim bildigim en fazla 3 ya da 4 .diyelim ki ally olarak gidildi kim liderlik yapcak? bu giden clanlar bundan once hatredin allysi olarak girdi ve sonucu gorduk. egerki basarili oluncak olunursa bir sonraki savasta herkesten once turk clanlari saldirir almaya calisir. ama soleyim csw profsyonellik isidir kuru kalabalik isi deil. kurulan bu ittifakta belli basli clanlardan yardim almadan hic bir yere ulasamazsiniz .
hadi kolay gelsin orda bir turk clani bayragi hos olur. kolay gelsin muttefik birlikler xD

Name: LovelyGirl&CotiLove
Class: Shadow Knight&Arch Mage
LVL: 70&63
NP: 192xxx &102xxx
Clan: BadCompany&Clansiz:)
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Birseyin alleysi olarak gitmedik Hatretin alleyi olmadik biz bir gruptuk birbirimizin alleyi olduk. Alley dost clan demek.

KAtilan Herkez herkezin alleyi oluyo bole bir durumda

Bu fikri sundum su an icin toparlamak namina liderlik yapiyorum daha sonra bir lidere / basa gerek yok hepberaber ventriloda konusacagiz bu clanlardan en az 4 tanesi benim bildigim CSW ye katildi.

KAtilmayanlarida biz yonlendirecegiz. Herseyin bir ilki vardir. Belli basli clanlar burada zaten hehehhe Sen neden bahsediyosun hangi clan belli basli?

Onemli olan karar verileni uygulamak.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 20:24 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

pfff sana laf anlatmak. salla girinde kordine olun hatredsiz insomaniasiz badcompanysiz lord mozartin clani olmaksizin ve nice saydigim clan olmadan.(su anda clansiz dolasan nychris preps saymiyorum bile) alacaksaniz aferim size. go go jade sen avrupayida fethedersin ne diyim baska. lidersiz kocaman bir insan toplulugu gidip kale alcak!!! alin bari ne diyim.

edit : brave heart clani varmis listenizde sorry.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 20:46 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 21:01 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Liderden kastiniz neki?

Birisi yonlendirecek elbet Lider clan ariyorsaniz yok ole bisey zaten amacimiz bu. Ayni logo altinda birlesmis clanlariz bizim icin para degil bayrak onemli diyoruz.

Sizde sevimsiz kendisine guvensiz gevur egamonyasindaki bir gurup ezikmisniz bu derece siddetle karsimiza gecmis polemik yapiyosnuz?

HAtred kim be Insomnia kim? Bir becerdikleri haltmi var bizlerden farkli?

Burada saydigim clanlarin yarisindan fazlasi ilk 10 daki clanlar.
Biz 8 kislik clan partimizle NYchirisn partisini 50 kere yemis bir claniz Godz ilk 10 da ş BreavHeart iyi bir clan ilk 10 da Phantoms oyle ALOT az kislik iyi bir clan neden bahsediyosun?

Hurricane de arkamizda git sen kumnda oyna ahahahah
Gorecegiz..

Baska clanlari bekliyorum.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 21:08 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...