Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya bi insan noob olabilir bi insan hirsiz olabilir ama

ssre

Öne çıkan mesajlar

türkiyeninde en buyuk sorunlarından birisi din değilmidir zaten. vay efendim adam haç takıomus yok sunu yapıomus yok bunu yapıomus. ya sanane. senı ne ılgılendırır. herkesın ınancı kendısınedır. senın ınancını ıncıtmedıgı surece sana laf düşmez. dinde zorlama yoktur. nasıl adamlarsınız ya. önce bı kendınızı duzeltın cekı duzen werın baskalarına karısmayın. nasıl bır mantıktır bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
JadeReal said:

Bazi arkadaslar milliyetciligi irkcilikla hatta fasistlikle karistiriyor.

:)) Milliyetcilik ulke topraklarina orf ve goreneklerine diline sahip cikmak demektir.

Bu baskalarinin tercihlerine ve milli degerlerine laf atmak anlamina gelmez.

Hickimse oyun oynarken sirtina taktigi hac isareti icin ( bu bir logo) serefsiz olmaz.

Ama Turk milletine commander satirindan kufrettigi icin savunmami yaparken bana shouttan Turkce " kes .... ..... " die kufur eden turkte gordum ben.

Turk devleti asirlarca her turlu din ve kulture sahip azinliga ev sahipligi yapmis bir devlettir. Asagiya linkler koyacagim inceleyin.

Herseyi birbirinle karistiran o kadar cok insan varki burada sayfalar yazsak anlatmamiz ve ogretmemiz zor olur.

http://www.fatherofturks.com/AtaENGLISH_files/frame.htm

http://www.goldenhorn-rotary.com/ercu/ERCU_FLASH_tur.html

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 15:08 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]

off yine bir yeşim postu. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
AnarShe said:

bak tekrarlıyorum 0-6 yaş grubuna nasıl laf anlatılır iyi bilirim. ama sende biraz zorlanıcam gibi.
1-herkezin dini kendine
2-adam arkasında haç işareti var diye müslümanlıktan atmazsın.
3-bu sadece bir oyun (kaldıki bu cümleyi 56456465456 kere söylendiği için biraz daha düşün.)
4-ben orda kimseye müslümansın git kilisede ibadet et demedim (.ötünden anlama lafları)
5- ve en önemlisi müslümanlığı bilmiyosun burda bize bunu anlatma. İSLAM DİNİNDE ZORLAMA YOKTUR.

bundan sonrada seninle tartışmıyorum ne halin varsa gör. ama bişey yazıcaksan biraz düşün

Abi muslumanlıgı omu kurmuski atacak isterse satanist işareti olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
premiumları hesaplasak 1k eder herhalde ama en son Girakonda medal bug vs. yardırdım çok feci bir şekilde. clanımda #2 idi uzun bir süre item bolluğu oldu. hepsini satınca 4k küsüratında para kaldırdım lan ama çok sürmedi bu bolluk ahah. havadan gelen para çok bok oldu. bir bölümünü karıda yedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...