Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karneler nasıl?

Mortis

Öne çıkan mesajlar

ultima'ya lise hazırlıkta başlamıştım sanırım. geç farkettiğime baya üzülmüştüm. 2-3 sene oynadım yalan oldu sonra oyun =( saçma bi bilgisayarım vardı ve ayda bi format istiyordu. 128k adsl ile patch yapcam die anam ağlıyordu her seferinde =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya o bağımlılığın korkusuna ondan sonra daha mmorpg oyun denemedim bile ya. wow fln 1 dk bile oynamadım. liseyi kararttık üni'yi de karartmayayım diye =)

yeni server olayında da server tutsun diye oranları abartıyolardı mutlu mesut majorlarla takılırken arti res atıp normal oranlara çekiyorlardı deli oluyordum. =)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

o zamanlar yeni server aciliyo olm heyecanlari cok guzeldi ya, hemen karakterler planlanirdi, soyle yapalim boyle edelim diye konusulurdu, gult kuralim, ev alalim, duraya dikelim zart zurt asdf.

Mytharriayı hatırlar mısın şükrüç

REĞPEEE hueahua

tutsak kalmıştık insanlara , o macera sonunda ekrana hallenmiştim.

uheahuea

gi de OSMAN ABİ VE ARKADAŞLARI mı ne vardı denizin böle bizim lise tayfa maliler barış yiğit falan
frikik frukan, bilmemne cengiz falna die karakter açıp lamerlik yapiodu

ben yapmamıştım ama MORTIS RAHAAALAAD die karizma olsun die karakter açıp atın üzerinde geizp BEYLER LÜTFEN YAPMAYIN! diodum

uyuz oluolardı bana huahua

of hey gidi neyse

bitmez uo muhabbeti

siz lise hazırlıktaydınız şükrü, cuce ile beraber biz o sırada orta sondaydık uo ya başladığımızda işte ardeth ilen
Sosyal ağlarda paylaş

mortiiisss bu ne mortis? :D allahım konuya bak tarihi belge niteliğinde :D nası kaçırmışım bunu diycem de o zamanlar uo bölümü dışında pek bi şeye bakmıyodum galiba :)

senko said:

edep 3
din5
tiarh 5
coğ 4
mat 4
bio 4
fizik 3
kimya 4
sağlık 5
ing 3
resim 3
mzk 4
beden 4

din-tarih-sağlık
senkocum sana da bu bilgiler ışığında meslek olarak şamanlık tavsiye ediyorum. cinci hoca da olur. bence yol yakınken bırak işini gücünü bu dallara yönel :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...