Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karneler nasıl?

Mortis

Öne çıkan mesajlar

bunun yanında ingilizcemin zaten hep iyi olduguna üstüne bi de gercek alman hocalar artı okuldakı 200 alman ogrenci ile birlikte almanca ogrendigimi düsünürsek ayrıca öss ye girmiicemi ve tofel dan daha gecerli bir ingilizce testi olamk üzere 5 dersi iceren abitur die bi programı dogal olarka okugumna gore bi problemim yok =)[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
my potentIaL is nothing but zero..
come and free your hate !!
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe war =) ne derece basarili olcaz bilmiorum ama..arkadasımın absi birinci bitirdi abitur u adam gesundheit dan 100 alıomus.. bugun düşündüm abi imkanısz =) zaten çalışmıorum abi böle idare edioruz...[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
Sosyal ağlarda paylaş

toefl'dan şöyle 610-620 yaptımı atarsın kapağı brown veya boston university'e

sat'den de iyi bir not lazım okadar, hayatın kurtuluyor ondan sonra[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 31 Ocak 2003 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 31 Ocak 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
abitur demeyin bana!
önümdeki 4 senenin kabusu![hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

Her gün bir tık sağlığa iyi gelir..

nıııhahahaa yanacaksınateşlerde yanacaksııın nııhahahaaaa[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

abi abiturun sistemini tam bilmiorum ama matura (abiturun avusturya versionu benim girecegim) aslinda gayet kolay bi alt yapi uzerine kurulmus... Yani o kadar seni avusturya/alman lisesinde okuduktan sonra, cok fazla degil ama duzenli bi calismayla girer gecersin[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler siz benim gibi dengesiz biri olacaksınız asıl.

Matematik 5
Fizik 1
İngilizce 5
(sınavlarım ort. 63 düşüyodu ama sözlüm saolsun.Ne de olsa 3 senedir ing yaz kampına gidiyoz ayrıca prononciation. :) yaptık ne de olsa. ehe hocalar "ulan ne gözel üngülzce gonuşuyo bu" diye not veriyorlar sonra da sınıfın inekleri sinir oluyo Örnek: Ort. 81 olan ark'a hoca 5 vermedi :)
Edebiyat 2
Gerisi normal .[hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

edebiyat - 3
din - 5
tarih - 3
coğrafya - 2
matematik - 1
biyoloji - 2
fizik - 4
kimya - 4
sağlık - 5
ingilizce - 4
almanca - 4
beden - 5
resim - 4

not ortalamam 3.6 oluyo ama kırık olduğu için s*ttirname aldık yine..
notlar pek de umrumda değil açıkçası,devamsızlık 6.5 gelmiş ona taktım kafayı..[hline]all i want to do is live..
Sosyal ağlarda paylaş

heheh eski bi mesajda kardeşim orta2 de 7 kırığı var sopalık diyo :D ben de orta 2 deyim ama kolay olduğunu söyleyemem.Siz şimdi liseye gel göreyim seni huraaa falan diye msj atarsınız ama herkesin kendi seviyesine göre zorlandığı sınıflar var.siz 7. sınıfı bitirdiniz size kolay geliyo durun bakalım hele bi biz bitirelim :D
Sosyal ağlarda paylaş

sana abi tavsiyesi

Orta okulda kasmayın
bırak 2 ile geç
yani kırığın olmasın ama 2 ile
geç deymez kasmana hayatı yaşa yani

sonra liseye gelince kasarsın ortalama ve üni için. Orta okulun hiç bir önemi yok Üni de[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mathias, 01 Şubat 2003 00:36 tarihinde demiş ki:
İngilizce 5
ayrıca prononciation

lol

ingilizcesi 5 olan biri olduğuna göre büyük ihtimal biliyorsundur ama doğrusu şöyle olucak pronunciation[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

shapshal serviste cuma gelirken konuştulk, bir görev belirledik liseliler olarak, orta okulda okuyan öğrencilere çalışmamalarını tembihlemek
yurtdışına gitmeyi düşünüyorsan tek yapman gereken orta okulda
bol obl sosyal aktiviteye katılmak, 2 ile geçsen bile bişi farketmiyo, ha 5 ile geçmişin ha 2 ile[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

bu fizban bakmayın ona benim dicek bişiyim yok zaten ortayı 4,88 le bitirdim lisde hiç çalışlmıorum çanta ewde köşede duruo teşekkür aliorum..fizboş haklı olabilir..[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 01 Şubat 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
abi kenderleme okul ne senin =)

istambul lisesü..
sınavın yapıldıı bölümler komple kapalı oluyo o bakımdan tırsıyo insan içerde noolüyör diye :)[hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

Her gün bir tık sağlığa iyi gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 31 Ocak 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
kardeşim orta2 de
7 zayıfı var
tam sopalık[hline]

Bırakın çocuk orta okulda hayatını yaşasın
Ne kalma var ne bişi var
hatta teşvik et coşsun azsın kudursun çalışmasın
nası olsa lise 1 de ölcek çalışmaktan sona lise 2 tatil yine ama lise 3 bu kez canı burnundan gelecek nası olsa[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...