Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amac?

Zegna

Öne çıkan mesajlar

"Also, more announcements will come in the future, but PvP in the Burning Crusade will be getting a lot of attention. We're aware of the flaws with the current system and we're going to do our best to correct them. "
from blue

demek oluorki Burning Crusade de pvp eventleri ve Pvp de yapılmış olan hataların düzeltilmesi konusuna çok eğilicekler. Wow pvp konusunda sorunu olanlara müjde =)

ek olarak
"Yes, there are plans to add outdoor pvp objectives. Although we don't intend for it to happen in the form of endless beatdowns of questgivers, we do intend to give players specific pvp objectives related to towns and other outdoor locations. "

demek oluyorki herşey bg lerle sınırlı kalmıcak ve pvp icin sıra bekleme abzurtlüü olmıycak...

bunun yanısıra

"Yes, I can say that cross server battlegrounds have gotten closer to being a reality. However, even assuming no other obstacles come up it'll still be a while before they're ready. "

ki bu da serverlardaki pvp gosularının hangisinin daha iyi olduğunu anlamaya yarar umarım...

"Player and guild housing is something we've always been interested in pursuing. While we won't be including those features in the Burning Crusade, that doesn't mean we've abandoned our hope to include housing in the game sometime in the future. "

Bu da ultima da ev sahipleri/ev hayali kuranlara bir haber sanıyorum. Eğer yapılabilirse ev sahibi olunabilecek buyuk ihtimalle.

ek not: 1.11 de mage ler revamp alıcaklar.

Bütün bunların hepsini (ve daha fazlasını) www.wow-europe.com adresinde bulabilirsiniz ama sadece oyunun ne kadar yüksek bir dinamizme sahip olduğunu göstermek istedim.

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 08:48 tarihinde, pandaalf tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 08:50 tarihinde, pandaalf tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abi yapma etme ya, bana wow dan baska hangi mmo lari oynadin bi soylermisin sana zahmet , sakin yanlis anlama agresiflik olsun diye sormuyorum bu soruyu.

yani cunkun wow un pvp sistemine en iyi diyebilmen icin cidden baska mmolarin pvp lerini denememis olman lazim

peki sen liste yap ben yanlarına tick koyarım =)

Bu arada böyle bir yorum yapabilmen icinde wow da pvp ile uğraşmış olman gerektiğini hiç düşündünmü :) tier 2 set li char vericek arkadaşlarından iste ve biraz öğrenmeye çalış istersen :) wow u oynamamış bir insanın bu kadar güven dolu yorumlar yapması da bir hayli ilginç.

öle.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna, yanlış anlamadıysam oyunu sadece closed betada oynadığını ve oyunun sıkıcını olduğunu amacın ne olduğunu kas kas nereye kadar dediğini anlıyorum.

Bir arkadaş tutarsız demişte, lafı hemen sokmuşsun adama, senin söylediklerini kaale almayıp seni adam yerine koymasam mı falan diye?

Sıfırdan bir karakterle oynayıp onu level60 yapıp sonra PVP yada PVE yapmadan bu yorumları nasıl yapabiliyorsun?

Çok videosunu izledim diyorsun. Videosunu izlemekle oynamak aynımı sence?
Sosyal ağlarda paylaş

hhe ringeril +1.
Ayrıca,
ben bundan başka birtek eve oynadım.Ki onun pvp si cok farklı aynı klasmanda degıl.
Wow'un pvp si kotu diyen arkadaşlar
neden?
ne kadar patch gelırse gelsın, değişmeler olursa olsun denge var bu oyunda. Hemde inanılmaz guzel bır denge var.Sadece priest ler biraz abartı - oda guclu olduklarından degıl guc-oynanabılırlık dengesı yuzunden.Sadece 3-4 tuş-
oda insanlar az açıyor diye bence.

Oyun tamamen
Eşya-yetenek-karaktere olan uyumluluğun-tecrübe
bunlarla ilgili hangi tarafın bu özellikleri üstünse o kazanır.
nası bi pvp bekliyordunuz ki?
Sosyal ağlarda paylaş

ya zegna sen bir çok devasa online oyun ounadığını söylüyorsun ve hatta bunlarda da profesyonel olduğunu. Sen o oyunlara ne beklentiyle girdin, oynadın ve profesyonel oldun ki.. ; bu oyundanda ne bekliyorsun. yani diğer devasa online ların vereceğinden tek farkı wow un sana daha geniş bir tarih, daha geniş bir quest zinciri, daha geniş bir ırc-class-item datası, 5 miyonu bulan ve hepsi offcial olan bir kullanıcı kitlesi ve daha detaylı grafik animasyon ve eğlenceden başka bişi deil. (aslında yazarken anadımda baya bi farkı varmıs :) yani senin bence sorduun soru ve açtıın topic devasa online oyunları yutmus bir insan mantığıyla sorulmus bir soruyu andırmıo bana. ayrieten hiç wow oynamadan wow ile ilgili verdiğin ince detaylar da ilgimi çekti bu detayları nerden biliyorsun, yazılanlardan mı öğreniyorsun _? Ben de şimdiye kadar rol yapma oyunları ile devasa rol yapma oyunları oynadım ama warcraft la başlayan blizzard hayranlığım wow la devam ediyor ve bu andan itibarende (warcraft tan beri yaklaşık 7 sene oldu) başka bir oyun oynamayı aklımın ucundan bile geçirmiyorum. Sanırım wow dan emekli olacağım yada eğer çıkar umuduyla baktığım diablo3 den. Bu aslında sadece bir oyun yada eğlence deil, wow herşeyiyle paylaşıma açık bir kültür ve bunu bize sağlayan blizzard şirketide hiç olmasada sık aralarla yaptığı güncellemeler ve bonuslarıyla bizi soğutmadan (bunu starcraft gibi senelerin oyununu bile hala güncellemesi gösteriyor) bu kültürü daha da geliştiriyor ve yayıyor. Bunu para kaygısı ile bile yapsa ben memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla rank 14 oldum lakin geriye dönüp bakınca sadece ona ulaşma duygusunun kalıcı olduğunu görüyorum zira bwl ve aq eşyaları varken pvp ödülleri hiçbirşey değil..

ve evet bwl ekipmanlı rank 1 gelip dövebilir beni, bwl'den eşya toplamak da zor veya zaman alan birşey değil. ED'nin en büyük alliance guildlerine davet aldım, girsem şimdiye toplardım judgement'ı. bende field marshal zırhı varken o guildlere lightforge ile girenlerde şimdi judgement set var. ha bende de 4 parça oldu ama guildimiz biraz casual.. :)

maalesef pvp ekipmanı görünüşü kadar güzel değil..
Sosyal ağlarda paylaş

zegnabaps oyunda bi olay yok ztn. Iyi bir oyun degil. Questler falan guzeldi kasarken bazi hikayeleri canlandirmak falan ama gecti gitti.

Oyun iyi degil evet, instance ve pvpden baska yapacak bisi yok ama arkadaslarla oynanirsada su anda en cok keyif alinacak oyun. Emerald Dreamde kenklerle, Executustada rl arkadaslarla takiliyorum ve egleniyorum acikcasi, muhabbet cok guzel, ne bileyim bi teamspeak veya ventriloya girip 3-4 kisi beraber bgye girmek falan veya 5 kisi instance run yapmak zevkli oluyor vakit geciriyor :)

Sana kalmis bisi Zegnabap, bence arkadaslarinin oldugu bir servera girersen cok keyif alip kendindende gecersin :) Sen solo olaylara daha yakinsin biliyorum bide herseyde 1. olayim falan muhabbeti ama griz bile hala bu oyunu oynuyorsa sende oynarsin bence ;P
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun eksileriyle ilgili bisi daha soleyeyim..bliz oynayanları gercekten bot yaptı..5 kisi topla suraya git 15 kisi topla x e git 20 kisi y e 40 kisi xx e 15 kisi topla bg de rank kas..sonucta ozgur degil oynayanlar..benim sevdigim tur oyunlarda genelde tek te yapılacak birseyler oluyodu..mesela x yerine gideceksin yolda gordugun adamlar la kapısacaksın..ahh insallah karsıma adam cıkmaz diyeceksin.. 2 kisilik grup gordugunde dalıyım mı nasıl dalıyım yok yok ben en iyisi kacıyım diyeceksin.. ya da 5 kisilik arkadas grubunu toplayacaksın pvp e gideceksin..karsına 10 kisilik grup cıkınca ava giderken avlanacaksın..bu ornekler pvp icin tabiki pve de de cok guzel oyunlar sonucta..(bu konuya girmek istemiyorum yazı cok uzar cunku :) )

bu oyunda grup kurma sadece instance a girmek icin..mc ony bwl aq zg gibi instance ların saati ve gunu belli onun dısında oyuna girince yapacak hic birseyin yok..biri cıkar git bg e bi kac adam kes diyecek (o da ayrı bi komiklik zaten) aksam yarım/1 saat arası sıra bekleyip 2-3 adam oldurmek hicte zevkli degil..

cogu kisinin sevmedigi outdoor pvp dediniz olay da asıl gercek yetenekler bu tur pvp de ortaya cıkıyo..bi rogue nun 2 kisi oldurmesi 5vs5 savasında galip gelen taraf..sahsen 5 kisilik grubumla onume cıkan 5 kisilik ally grubunu yensek 2 rank atmaktan daha cok zevk alırım..

oyunun tek + sı cok basit bi oyun iste herkes oynuyo bazıları atlar ben cok yetenekli bi wow oyuncusuyum herkesi keserim bicerim 3hu der de olay ole degil iste..biraz baska oyunları oynasaydınız gorseydiniz karmasık oyun nası oluyo..mmorpg ne ya?! bu wow judgement day in online i gibi mi dota nın ?? diyen arkadaslarım bile oynadı bu oyunu 60 char yaptılar ufak ufak epic bile aldılar..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar MMORP oyunlarını güzel ve eğlenceli yapan şey sanal zekayla değil gerçek zekayla yapılan mücadeledir. Bu yüzden binlerce senedir satranç oynanıyor.Çeşitli varyasyonlarla gerçek zekayı uzun yada kısa mücadelede alt edebiliyorsunuz. Ama WoW'da sanal zekayla mücadele daha fazla ve Blizzard'ın size sunduğu varyasyonlarla mücadele ediyorsunuz buda oyunu güdük yapıyor bir süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daoc oynamadım ama bir çok mmo deneyimim var ve WoW'un pvp sisteminin oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Taş kağı makas olayını çok iyi yansıtmışlar..

Magein makasini yapamadilar daha hunteri edelim dediler ama ııh.
Yeni setlerle 6-7k hp SL warlocklar bile sorun olmuyor artik bakalim rewamp da ne kadar nerflicekler.
Çok gosular geliyor geçiyor şu oluyor bu oluyor ama hiçbiri mageler gibi olmuyor.
Premade team ile grp pvpsinden bahsetmiyorum orada bile warriora 2 healer verirriz healleriz o yardirir mantğıyla geziyor abiler çat çat iki mage geliyor üstünden geçiyor adamlarinki poposunda healerleri olan warrior dahili hiç bi class mage gibi 10 kişinin üstünde ziplayamiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, yanlış anlamadıysam oyunu sadece closed betada oynadığını ve oyunun sıkıcını olduğunu amacın ne olduğunu kas kas nereye kadar dediğini anlıyorum.

Bir arkadaş tutarsız demişte, lafı hemen sokmuşsun adama, senin söylediklerini kaale almayıp seni adam yerine koymasam mı falan diye?

Sıfırdan bir karakterle oynayıp onu level60 yapıp sonra PVP yada PVE yapmadan bu yorumları nasıl yapabiliyorsun?

Çok videosunu izledim diyorsun. Videosunu izlemekle oynamak aynımı sence?

oyun release oldugunda , sadece arkadasimin cafesinde 14 kisi ayni anda basladilar oyuna , yanimda kastilar yanimda 60 oldular.

pyotr filan.

cogunun chariyla bende oynadim yardim ettim, ama oyle 1 den 60 a kadar char kasmadim. daoc oynuyordum o zaman cunku.

video izlemedim hic wow ile alakali, yanimda adam sabahtan aksama kadar pvp kasiyor warrioruyla rank 13 oldu, izledim gayet cok gordum neyin nasil oldugunu.

oyunun dinamigini cozmek icin 1 den 60 a kadar char kasmak gerekmiyorki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...