Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amac?

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Ya ne kadar gerçek yaşamdan kopuyonuz anlamadımki fazla matrix izlemişsiniz siz komedi yaşamdan kopmak çok komik bir şey bak ben hem çalışıyorum hem wow oynuyorum hem geziyorum tozuyorum sizde sıkıldıkça çıkın dışarı kızlara bakın böcekleri seyredin nedir bu yaşamdan kopmak anlamadım gören uyuşturucu madde bağımlısınız sanıcak heh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigocan demiş ki:
wow da acilan bg ler ilk basta zevkli gelsede sonradan pvp nin icine ettigine kanaat getirdim
pvp yapmak isteyen herkes bg lerde oldugundan worldmap de pvp olasiligi yok denecek kadar dusuk. online oyuncular ya sehirlerde, ya bglerde ya da instancelarda. o koca harita sadece low lvl larin lvl kasmasi icin heba edilmis durumda...
bg ler kapansa, insanlar outdoor pvp yapsa, sehir baskinlari olsa diyorum. yoksa su andaki pvp sistemi kadar kotu bi sistem gormedim.
yuksek rank icin ne yetenege, ne itema ihtiyac var. tek gereken hirs ve zaman..
loot sistemi koymak imkansiz wow da. yani ben atiyorum azuresong umu kaybetsem ekrana kafa atarim ;) ama yinede birini oldurmenin ya da olmenin birseylere bedel olmasi lazim diye dusunuyorum. kimse olmekten korkmuyor oyunda. ne olacak 5 sn sonra tekrar res olur nasil olsa vs.

ben instancelardan her ne kadar zevk alsamda pvp seven biriyim ve wow bu konuda cok zayif. birkac hafta sonra bi aksilik olmazsa bwl yi bitiriyoruz. sonra aq gelecek. ama o da bitince oyun instance farma donunce hic zevk almamaya baslayacagim mesela

Nerdeyse söylenmesi gereken her şeyi söylemiş Wendigo bence.

Wow'da PVE çok zevkli gelmişti bana. Oyunda en zevk aldığım zaman yeni başladığım zamandı, dünya büyüleyiciydi. Kore betada pvp server'ında undead rogue oynuyordum. Ashenvale'de ilk kez alliance görmüştüm kalbim küt küt atmıştı, o outdoor pvp'lerinin tadı mükemmeldi. Quest yaparken, level atlarken devamlı birilerini görüyordunuz. Şehirden quest mekanına giderken o gizemli ormanın içinden geçerken her an karşıdan bir düşman görebiliyordunuz. Level 60 olduktan sonra bile zevkliydi, şehir baskınları yapıyorduk. Tarren mill savaşları bile çok zevkliydi ya. BG'nin "adil pvp" mantığı aslında güzel, ama ne yazik ki ben bir çok sebepten dolayı hiç adil pvp göremedim. Tüm ruhu öldürdü BG'ler.

Şimdi bana göre wow'da kalan tek zevk PVE. Ama o da inanılmaz vakit alıyor. Guild'lerde illa ki çoluk çocuk çıkıyor. Belirlenen vakitte başlayamama... gelemeyen elemanlar... gereksiz tartışmalar ve kavgalar her şeyi bozuyor. Adam gibi 40 kişi toplamak ölüm. High end instance'ların zor olması ve koordinasyon gerektirmesi çok hoş. Biz zamanında molten core' başladığımızda ortalıkta yüzlerce taktik ve video yoktu, epey zordu bize göre. Nerdeyse her boss'ta defalarca wipe yemek, taktik geliştirmek, raid bittikten sonra forumlarda taktik tartışmak bile çok zevkliydi. Ama aradan haftalar geçiyor tüm boss'ları lay lay kesiyor hale geliyorsunuz. Tüm zevki gidiyor, item toplamak için 5-6 saatinizi harcıyorsunuz. Item almaktan başka amaç kalmıyor. Tüm instance'ları temizliyor hale geldikten sonra oynamak için tek sebep var: arkadaşlar. Eğer o 40 kişiyi tanıyorsanız, sırf sesli chatteki muhabbetler için bile oynanır. Wow PVE'sini online bir spormuş gibi düşünebilirsiniz. Her hafta toplanıp halı saha maç yapan bir grup gibi, her hafta toplanıp BWL yapıyorsunuz mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar size bi tavsiye hiç bişiyi ee yaptım ettim bitti gitti noolcak die yargılamayın bi kaç örnek
dünyadaki bütün kadınları elde ettim hepsiyle ii vakit geçirdim ee noolcak (erkeklere başlyın dieni ima edeni normal görmüom)
yada yer yüzünde bulunana tüm içkileri (alkollü alkolsüz) içtim hepsinin tadına baktım nee noolcak daa fazla içmicez mi
her tür partye katıldım deliler gibi eğlendim ben mutlu edecek party türü kalmadı ee noolcak mı
yukardakilerin hepsini eğlenmek için yapıyoruz bu oyunuda eğlenmek için oynuyoruz pvp sistemi kötü pve sistemi kasış olsada ben eğleniyorum eğer sizde hala eğleniyorsanır dvm bwl mc kasmaya ha yok eğlenmiosanız o zaman bırakın oyunu bu kadar basit hayatın her aşamasını sorgulamaya gerek yok just do it ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar kimse size sunu yapın yada yapmayın demiyo size sadece biz bole bole yaptık ve bekledigimizi bulamdık yani yasadıgınız olayı anlatıyoz zegnada zaten ben bukardar seti kastıktan sonra ne yapacam demiş işte cevebı muzelik napacak ogride dolasıp duracak kimseye bunu alırken onixle 45 dakika kapıstık ne gundu be ogunu hiç unutamıyorum sol omzumu orada cok kotu yaktım priest sona da kurtadı diye anlatmıyacak aldım duruyo işte okadar nedirbu hayat herseyi sorgulama yada sorgula geyigi onu anlamdım biri ordan sunu yaptın noldu bunu yaptın noldu e bişi olamdı bizde onu diyoz bişi olmadı bukadar ay kastık sadece muzelik bişi kaldı elimizde

[ Mesaj 20 Mart 2006, Pazartesi - 11:10 tarihinde, oyoy tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

çingene kavgasi olayına takıldım ben. 2 kisi kavga etti die bl cingene kavgası serverimi oldu. Adamı yanlıs yönlendirmeyin, bende bl de oynuyorum ve gayette seviyeli 1 server. Biz sizin serveriniza laf ediyomuyuz, durduk yere ortaya boyle laflar atarak tartisma cikarmaya calisiyosunuz, kimin cingene oldugu belli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gözümde BL ally serverıdır.
Horde'lar içinse bela biryerdir :)

STV'de alt. charımı kasarken beni gangleyenleri ganglemek için main charımla girmekten alt. charımya oynayamadıgımı bilirim.
Hele hele hiç unutmam bi keresinde 5 kişilik ortalama 45 lvl 5 kişi STV de sırf gange geziyorlardı 2 lvl 60 girip sinirden 1.5 saat corpse camp yapmak zorunda kalmıştık.

Alt. charım tarren mill civarında kasarken orada bir lvl 60 paladin vardı bütün gün low lvl ları ganglemekten başka birşey yapmıyordu 1 hafta önce ordan geçerken gene onu gördüm adam hala orda low lvl gangliyordu :)

Hele hele Honorless diye bi druid lvl 60 epic binekli arkadaşımız lvl 30 chara corpse camp yapmaktan müthiş bir zevk alıyordu ama main charla girip 1v1 combattan 180 derece yapıp uzadıgı çok olmuştu..
Ne diyim yani lvl 30 kesmekten kendi lvl larındaki adamlarla kapışmaktan aciz onlarca adam var..
Tabiki bunu horde tarafıda yapıyordur ama sayısal üstünlükleri yüzünden allylar daha agır basıyor malesef..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anki pvp rezil ötesi bi sistem tarren mill savaşlarını üzüntüyle arıorum orda eğlendiim kadar hiçbi yerde eğlenmedim pvp de ilk grupları oluşturmaya başladıımda bg lerde bu duruma geliceini bilmiodum malesef ziyan halde şu sıralar oynayan arkadaşlara sabır dilerim rank 10 da bıraktım ben

heralde osi ye gider 3 4 okla adam öldürmenin orgazmını yaşarım eğlenirim :P

zegna xtir et ne wow u sen osi ac.cbul kesiim seni :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...