Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi oyunun filmi yapılsın isterdiniz?

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

bi ara half-life ın filmi yapılcak die bi söylenti wardı aslında

ben en çok natural selection ın filminin yapılmasını isterim. zaten hikaye hazır ns nin resmi sitesinde herşey yazıo zor da olmaz bölece. ayrıca aliens vs. predatordan fln da farkı war çünkü sadece yaratık-insan savaşını anlatıyo ve kaynak toplama, evrim geçirme, upgrade yapma gibi özellikler içerdiği için çok güzel ve diğerlerinden değişik bi bilimkurgu filmi olurdu[hline]Kontrolsüz güç, güç değildir. (Hulk)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Max Payne'in filmini yapsalar we bullet-time'ın cıcığını cıkarmasalar zırt pırt kullanmasalar, az kullansalar gsl olabilir hikaye gsl bence[hline]MKC
EagleEye, 08 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
winxp ile tv kartından sex alabilen varmı

[Bu mesaj Bonus tarafından 11 September 2003 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kitaptan uyarlamalarda fazla bağlı kalınmıyo da oyun uyarlamalarında genelde onda dokuz senaryoya bağlı kalınıyo.

neyse başlığa vericeem cevabı pek kimsenin yadsıyacaanı sanmam: Starcraft :)
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 11 September 2003 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

myth serisi olduğu gibi, fallen lords'la başlayıp soulblighter ve the wolf age. ondan sonra da en çok half-life'ın yapılmasını isterim, opposing force'dan da bölümler alınarak..

bugüne kadar oyunlardan uyarlama filmlerin dandik olmasını başlıcaa nedeni seçilen oyunların konu olarak dandik ötesi olmasıydı, örneklere bakalım:

- mortal kombat
- street fighter
- mario bros
- tomb raider

yani en son filmi çekilecek oyunları çektiler hep eskiden beri çok daha sağlam oyunlar yapılırken konu olarak işlenebilecek. zaten artık günümüzde az buçuk konusunu oturtamamış oyunun yüzüne bakılmadığından (genelde) şansımız daha çok gelecekteki film uyarlamaları için..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle full throttle derim.

monkey island, max payne de harika olurdu. gerçi adventure oyunlarının filmi nasıl olur ki? işte napalım, fanıyız diye olsun diyoruz eheh.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 September 2003 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben fallout'u düşündüm. Pek hoş olmaz. RPG olarak olağandışı bir oyun da.. Filmi ı-ıh. Çok değiştirmeleri lazım. Değiştirmezlerse nasıl olcak:

kahraman şehre girer, 3-4 görev alır, görevleri yapar, level atlar (?), başka şehre gider, böyle böyle.. komik olur yani, yani yapılabilir ama nasıl bilemiyorum. yoksa ilk isteyeceğim fallout olurdu.[hline]Pretty women make us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

heroes of might and magic III ün de yapılsa harika olur ama biraz fazla uzun bi film olur heralde :D 8 tane ırkı farklı farklı yapıp anlatıp bi de savaş hazırlamaları lazım :lol:

max payne benzeri filmleri sayamayız zaten çok war. ama mesela full throtle hakkaten gzl olabilirdi veya diablo da gzl olurdu ama biraz sıkıcı olurdu adam 2 saat yaratık kesse :lol:[hline]Kontrolsüz güç, güç değildir. (Hulk)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 11 September 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
Ben fallout'u düşündüm. Pek hoş olmaz. RPG olarak olağandışı bir oyun da.. Filmi ı-ıh. Çok değiştirmeleri lazım. Değiştirmezlerse nasıl olcak:

kahraman şehre girer, 3-4 görev alır, görevleri yapar, level atlar (?), başka şehre gider, böyle böyle.. komik olur yani, yani yapılabilir ama nasıl bilemiyorum. yoksa ilk isteyeceğim fallout olurdu.[hline]Pretty women make us buy beer,
[Al Bundy]

Hoppa!! Fallout'a filmi yapılmaz dedin ayıp ettin :)
şaka bir yana bence fallout kadar güzel bir senaryo kurulabilecek oyun az bulunur. Ben açıkcası oyundan çok etkilendim... İlk başta büyük savaştan bahsederler, işte nükleer bombalrın dünyayı vuruşu ve insanların vaultlara alınışı falan(Derin darbe filminde de insanları vaultlara alıyorlardı :) ) , hatta dışarda kalanları bekleyen zor günler, mutantlar falan. Sonra BOS'un kuruluşunu anlatırlar, sonra yaparlar bir senaryo yaa, ulan zaten şurda iki dakikada senaryonun çeyreğini kurdum gerisini de onlar ayarlasın o kadar parayı ben almayacam :)

Sonra ikinci olarak 3 seri halinde Starcraft'ı veya sadece Protoss'ları. Mesela High ve DArk Templar'ların tarihini içeren bir film olabilir.[hline]Bir türk filmi repliği:
"Osman abi, bu görünmezlik ilacı, bunu içince görünmeyen adam kılığına giriyorsun..."
An insanity for gaming ~ iGs
Sosyal ağlarda paylaş

bence falloutun filmini bekliceenize gidip mad max izlemelisiniz.
BG de sinbad türevi 6.sınıf tv dizisi olarak çevrilebilir. en iyi ihtimalle d&d movie'in dizi versiyonu olur...

ayrıca gene de starcraft ille de starcraft diyorum.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

nba live 2003 ünn filmini yapsınlar
veya neigbors fro m hell'in
veyada pacman in filmini yapsınlar :)

uyku bastırdı yine ya...[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...