Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Madem öyle , işte böyle..

beybin

Öne çıkan mesajlar

3 sevgilim var diyekız götürüyor olman , ya da v.i.p loungeında 3.5 milyara anlaşmış olman mesela.Hayatgörüşü sanırım , bunlar ters bana.Yani kız konusunun sonu şöyle bitiyor : ya ben bu kızı nasıl kırmamama diğer kızla da çıkarım yani orada bir inceyim kibarım kızı kırmak istemiyorumduygusu var ama bundan çok 3 kızla çıkıyor olman ön planda.Diğerinde v.i.p. lounge'ında 3.5 milyara anlaşmış olman ön planda , bir başarısızlık hikayesi hep söz konusu ama ayrıntılarda gizli 3 sevgilim var!villada yaşıyorum! nidaları yükseliyor satır aralarında!. Vee tekrar ediyorum , şüphe etmiyorum gerçekliğinden , sadece hayat görüşümüz farlı bundan kaynaklanıyor sanırım.Ben böyle şeyleri açıkça ifşa etme taraftarı olmadığımdan ters bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Heh. Neyse dediğim gibi seninle uzlaşabileceğimi zannetmiyorum. Benim derdimi anlayan anlamıştır, ki çoğu insan anladı. Anlamayana da daha fazla çaba sarfetmem anlaması için. Son kez söylüyorum, amacım artistlik de değildi gösterişçilik de. Başımdan geçen olaylar bunlar ve sadece yazıyorum. Utanılacak şeyi de yazıyorum, ne varsa doğrudan yazıyorum. Rahatsız olan varsa da yapabileceğim bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

@beybin: Benim mesajımdan alıntı yapmışsın da, bana mı cevap yazdın bilemiyorum, ama yine de açıklama ihtiyacı hissettim. Elbette bu bir tartışma alanı ve yazdığı mesajları beğenmeyebilir, samimi bulmayabilir ve bunu eleştirebilirsin. Zaten alıntı yaptığın mesajımda da bunu belirtmiştim ben. Buna itirazım yok.

Ama tutup ne kadar rahatsız oluyorsan ol bir kişi hakkında böyle rahatsız edici konular açman yakışık almaz. Evet, öyle 2-3 kızla çıkıyorum gibi bir lafa rastlamadım ben, eğer öyle bir şey varsa da ben de haz etmem sevmem, ama ben burada Antimodes'ı savunmuyorum, burada senin yaptığını eleştiriyorum. Ama farkındaysan bunu "demek öyle" diye yeni bir konu açıp sana sen nasıl böyle antimodesun üstüne gidersin diyerek yapmıyorum. Burada bu konu içinde yazıyorum. Senin de yapman gereken oydu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala anlamadım..
zamanında tepki göstermiş , laf etmişsiniz.. kendini savunmuş (herkesin hakkıdır) .
şimdi tartışmayı kesip villa da party yapıyor olmamız lazım..
(heh ;) ) [sa]
bu arada ikiz kız kardeşim var. hani iyiki okumamış 3 kız var 4.sunu alırmıyım topiclerini.. 1 tanesi yetiyo zaten beyni dönüyo.. (o mu hep öyle buluyo ben mi sevgililerine önyargılıyım bilmiyorum ama hepsi de kırmanchi/keko bence) [/sa] (satır arası :P)
Sosyal ağlarda paylaş

çok çok luzumsuz bi topic.
beybin çık biraz dışarı, hava al, kendine gel. bilgisayarı kapa, netten uzaklaş, arkadaşların yok mu? git biraz, gerçek insanlarla, yüzünü gördüğün, sesini duyduğun, hayatında var olan insanlarla vakt geçir. bilmem kaç zmn önce açılmış kapanmış bi konuyu kanıt gösterip, şimdi başka konularda kendini beğenmişlik, gösterişlilik vs. olduğunu sölleyerek, bi tartışma açıosn. bunlara üşenmio musun? işin gücün yok mu? hee özelden at istediğini yaz bize ne. bu kadar kafanı takıp, bu kadar düşünüp, uzun uzun yazmışım tmm emeğe saygı fln ama sormazlar mı "sanane?" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
onu bunu bilmemde, şu paticikteki eskiye saygı yeniye sie tavrından bıkmış usanmış haldeyim.

tamamen tarafsız olarak yazıcam, sadece tahminlerim. ne antimodes'i tanırım, ne beybin'i tanırım ne de ortadaki it dalaşını bilirim.

Antimodes'in yazdıklarını Beybin yazsaydı, misal, Beybin "dün evimde 5 milyarlık parti verdim yedik içtik" diye başlık açsa, altında verilcek ilk cevap muhtemelen "eee?" ya da "çğşarı!" ya da "bize ne?"

Ama açan kişi eski bir paticik üyesi olunca, ve burdaki çoğu kişiyi tanıyınca, sonuçlar farklı oluyor.

Bazen fazla acımasız olabiliyorsunuz. Olay eski belki, Beybin eski bir olayı tekrar dile getirmiş diye, etmediğiniz laf kalmadı. gerçek anlamda, ciddiymişçesine söylüyormuş gibi yaptığınız pek çok laf aslında iğneleyici, mecazi anlamlar taşıyor. İnsanlar gerizekalı değil bunu anlayabilirler. ("psikoloğa gitmeni tavsiye ederim" mesela.)

Bu tespitimi beğenirsiniz beğenmezsiniz, belki garbage diye dalgaya alırsınız, banada bi "ÇĞŞARI!" dersiniz (malum sizin kadar eski olamadık) darılmam üzülmem illa benle aynı düşünceksiniz diye bişey yok. Saygılarımıda sunarım Kal Ort Por olup kaçarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...