Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doom sayer

Albatros

Öne çıkan mesajlar

biz_? hmm bunun altında ne yatıyor acaba? siz bir çeşit örgütmüsünüz? kimsiniz kimliğinizi açıklayın? kaç kişisiniz ve kimlerden oluyorsunuz?

katılma şartları nelerdir acaba? :)

[ Mesaj 06 Mart 2006, Pazartesi - 01:43 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah, pati yeniden açıldıından beri giremiyodum. anca yeni girdim foruma, geleli daha 2 gün oldu topu topu 5-6 mesajım var onda bile listeye girmişiz. vay be...

akşam akşam güldüm valla iyi oldu :)

aslında fakeler örnek alsın, öyle caps açık küfür ve saçma hikayeler yazmanın modası geçti böyle orjinal şeyler lazım :)

@penth: bak bu listede bile peşini bırakmıyorum canım

@aquila: üzülme yaw bu ay bana gelecek aya da sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

viktor sadece laf sokmak yetmiyo ucube iblis de olman gerekiyo üzgünüm, bugün git yarın gel ;)

Yanlız üşenmeden yapılan bu listeye hangi kriterlere bakılarak adam alınmış merak ettim, oraya konacak bisürü adam var daha, hem koyulmuşlardan da çok farklı kategorilerde yarışan insanlar var ;)
Sosyal ağlarda paylaş

adam şimdi jicksaw gibi ortaya çıkıyormuş

-senle bir oyun oynacağız fistan,yıllarca paticik'te insanlara laf kodun ve bunun yüzünden büyük bir ün kazandın.yaşamayı hak etmiyorsun fistan.kafandaki alet bir ölüm makinesi ve anahtarı senin içinde.evet şu an uyuyorsun ve hissetmiyorsun.yapman gereken kutudaki müsilleri kullanman ve anahtarı çıkartman.zaman başlıyor fistan...

[ Mesaj 06 Mart 2006, Pazartesi - 02:30 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet pati yıllardır ayrı yaşayan kardeşleri birleştiriyor. chaglar ve albatros.

*gülpembe çalar*

s.ç.: albatros neler hissettin yıllardır görmediğin kardeşini görünce?

albatros: lan bu millete laf sokuyodu şimdi s....m belanı

*döşten dalar*

chaglar: bu da patiii. ben patinin h.m.g. gomaya geldim

s.ç: ne kadar da benziyorlar değil mi sayın seyirciler
birbirlerine. bir hede hödönün daha sonuna...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...