Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

an itibariyle yeni lider gs

toggie

Öne çıkan mesajlar

wendigo demiski: bu saibeli lige ve herseye ragmen lideriz, yani biz bu kadar muhtesem futbol oynuyoruz diyecekler [kargalar guler buna]

bence cok yanlıs düsünüor we ortamı gerıosun ben bi gsli olarak öyle dusunmuorum futbolu voleybolla karıstıran kadro kalitesi bizden ustun olan fbye karsı canımızı disimize takarak alın terimizle liderligi aldık bu benim we cogu insanın ortak görüsü
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye süper ligi suanda bitik vaziyette.ne kalite var ne futbol.
tamamen umutsuz vakayız.dünya kupasına gidemememiz bunun tuzu biberi oldu.
kendi halinde amaçsız 18 takım var burda.
biz bile neyaptıgımızı bilmez halde top oynuyoruz ( fenerbahce )
nereye gidicekki bu kalitesizlik şuursuzluk bilemiyorum..
umarım 2-3 seneye cok daha güzel ve kaliteli futbol izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene şampiyonluk yarışında 2 takım var belki ama düşmemek için mücadele eden çok takım var. alt sıralar inanılmaz heyecanlı geçiyo en az üst sıralar kadar.
tek düşmesini istediğim diyarbakırspor. bi daha ugramasınlar süperlig'e falan hatta futboldan men edilsin o şehir.
Sosyal ağlarda paylaş

@spectre88: bence de gs alin teriyle ider su anda, bunda hemfikiriz. benim hemfikir olmadigim ve fanatik beyinlerin alamadigi nokta, ligde lider degilken her mactan sonra aglayan, bu lig saibeli diyen ve federasyonla hakemleri suclayan guruhun, lider olunca sesini kesip etrafa gulucukler sacmasi... kargalarin gulecegi durum gs nin lider olmasi degil, hala tum hakemler ve federasyon bize karsi biz buna ragmen lider olduk denmesi. sanirim simdi daha acik anlatabildim

@bulletride: "bir kuruluşa ve onun destekçilerine yani takım ve taraftarlarına ahlaksız ve rezil gibi terimler kullanmak ne kadar doğru " demissin. eger yazdigimi duzgun okusaydin "her turlu rezilligi, saibeyi, ahlaksizligi yapan bir takimin taraftarlari, benzeri kendilerine yapildiginda sadece ses cikariyorlarsa, ikiyuzlu ve en az takimlari kadar ahlaksizlardir" dedimi algilar ve yazdigimin tum taraftarlari ve fanatikleri kapsadigini ve ozellikle bir takim tarafini hedef almadigini anlardir. ve hala dediklerimin arkasindayim ; yazdigimi bir daha oku, basitce ahlaksizligi sadece kendi lehine savunan da ahlaksizdir diyorum [ daha da acik ornek vereyim, bacisina laf atana kizan ama herkese laf adan maganda tanimindan ornekleyebilirsin ayni durumu] kufure karsiyiz diyip kufreden fener taraftarlari da ayni tanima giriyor.

aslında yazdıklarım gayet acik ve net, anlayamamanızın sebebi benim yazdiklarimi, bir fb taraftarinin yazdiklari gozu ile okumaniz, bu kadar basit. oysa ben elimden geldigince objektif yaklasiyorum olaya..

@ toggie: "işin yok burda senin kantin seviyesine inme pls. bi daha da ugrama paticik futbol kantinine." yazmissin
birkac noktada anlasamadik yine seninle. birincisi nereyi okuyup, nereye yazacagima karismak senin haddine dusmez, boyunu asar. ikincisi, buraya kantin demedim ama bazi muhabbetlerin seviyesinin o duzeyde oldugunu yazdim. buradan cikmasi gereken sonuc bazi muhabbetleri ve hitabet seklini kantinde birakmaniz gerektigi. orada desarj olun, burada biraz daha adam gibi, aklibasinda kelamlar edin. "ya sev ya terket" jargonu burda pek sokmez "plx" ....
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuyu açmak ne mantıksızlıktır yaa."an itibariyle gs lider".bence gs'nin şampiyon olması lazım bu teknik direktörle.futbolcu olarak da baya iyi bi kadro var gs de orta alanda biraz sorunlar olsada en iyi forvetler ve defans gsde.bir besiktaslı olarak gslilerdn -bazılarının- bu ezikliklerini üzerlerinden atmalarını temenni ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tamam wen ne diyosan haklısın ama eger şaibe dediğin olay serkanını 2. sarıdan yemediği kırmızı kartsa ok. anelka'nın penaltısı da penaltı falan değil ilk müdahale topa. neyse geçiyorum bunları kavga etmek istemiyorum artık boş yere.

ben hiçbi zaman şaibe var feneri kolluyolar demedim. bazı maçlarda olmuştur fenerin kollandıgı ama bu demek değildir ki gs kollanmadı. kollandı elbette. ben daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum bu tür olaylar bazen fenerbahçe, bazen gs, bazen de bjk lehine/aleyhine olabiliyor. sonuç olarak bunlar birbirini nötrlüyolar. o yüzden fb hakemle kazandı, gs nin sahası kapanmadı falan fişman demeye gerek yok. her zaman başka birinin arkasına gecer bazıları ve sonuc olarak tüm takımlar bundan faydalanmıştır. keşke bundan sonra olmasa diyebilsek ama bu gidişle mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız geçenlerde Ergun Gürsoy'du sanırım, açıklaması vardı: "Bu çocukları tebrik etmek lazım, hiç para almadan böyle bir başarı grafiği yakaladılar canla başla oynuyorlar" diyordu.

Artık terbiyesizlik noktasına varan şımarıklık da bu heralde. Hani hem paralarını vermiyosun adamların, bi de dolandırıyosun falan, buna rağmen çalışıyolar oynuyorlar, sonra da marifet olarak lanse edip "bakın para vermiyoruz yine de oynuyolar" diyecek kadar pişmişlik yapıyorsun. ayıbı da geçti bu terbiyesizlik yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

siz her verilmeyen kırmızı karta şike derseniz ozaman bizim lig şikeden geçilmiyo.artık geçelim şu aynı pozisyonda bize kırmızı kart verdide onlara vermedi muhabbetlerini.eğer oynadığın futbola göre şampiyon belirlense inanın beşiktaş şampiyon olurdu.ii oynadığımız maçlar gs ve fb nin maçlarından daha fazladır.ama çeşitli faktörler var.şanstır , yanlış kararlardır fln filan..herkes fener sadece duran toptan gol atıyo diye ne var bunda yaw duran toplar futbolun parçası diil mi hele özellikle gol için daha da önemli artık..fenerde bunu ii yapıyo demek ki her maç atıyolar nerdeyse. gs yi de alkışlamak lazım sonuçta boru diil lider oldular.yok kadıköye nasıl gelceklermiş.adamlar gelip yenicekler kadıköyde sonra yine 6 tane attık muhabbetini yapıcaksınız..neyse gs ve fb ye şampiyonlukta başarılar,inş lig daha da kızışır da bizde güzel futbol izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...