Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Esrarengiz Bir Adam...

Eno

Öne çıkan mesajlar

Herkese merhabalar. Bu yıl Dokuz Eylül / İşletme yi kazandım ben. Bugün kayıt için gittim. Başıma gelenleri anlatayım...

Gittim okula, kolay buldum herşey süfer. Kalabalık acayip. Gittim numara almaya. 80. numaraya kadar olanlar girmiş içeri. Adam bana verdi 409... Dedim tamam, aksama kadar buradayım...

Neyse. Gittim bi kenara oturdum. Zaman geçmiyo, sıkıldım. Sağımdaki solumdaki adamlarla muhabbet etmeye başladım ki en sevmediğim şeydir. Bu sırada muhabbet ettiğim adamlardan birinin yanına bi adam oturdu. Tanıdığıymış. Neyse.. Benim numaramı sordu adam. 409 dedim. Adam çıkardı 93 numara verdi bitane. Al bunu gir kaydol dedi. Atlamadım tabi dalga geçiyordur diye. Adam ısrar etti. Kaptığım gibi koştum. Girdim içeri.

Arkamdan adam geldi. Dedi "şu 409 u bana ver bari" hemen verdim. Teşekkür ettim. Gitti adam. Ama esrarengizlik başladı. İçeriye öğrenciden başka kimse almıyolar. Bu adam nasıl girdi? Neyse ben gittim kaydı yaptırıyorum. Adam yine geldi. Eksik belgen varsa yardımcı olayım dedi. Yok dedim teşekkür ettim. Tamam dedi gitti.. Neyse kayıt bitti benim, çıktım...

Dışarda yine karşılaştık adamla. Neyse gittim tokalaştık teşekkür ettim falan. İsmimi sordu söyledim. Özellikle soyismimi sordu söyledim. Sonra dayanamadım bende onun ismini sordum. Adam söylemedi. Daha sonra görüşürüz zaten dedi. Ben ısrar ettim. Söylemedi. Dedim "dekan falan çıkıyormuşsunuz" (bu arada bu dakkaya kadar adamla senli benli konuşuyordum. 30 yaşlarında adam. baktım önemli bir şahsiyet, sizli bizli muhabbete başladım ehehe). Yok yok dedi. Israr ettim yine.. Sonra görüşürüüüzzz dedi. Hadi iyi günler dedi gitti...

E şimdi bu adam inmidir cinmidir? Neden kimliğini açıklamamaktadır? Esrarengiz güçler beni destekliyormu? Nedir, ne değildir? :)
Sosyal ağlarda paylaş

gitti senin böbrek gitti senin retina yandın sen oğlum[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Valeron, 09 September 2003 22:54 tarihinde demiş ki
P.S: nedemek 3 ay cinsel iliski OHa ben 2 gn masturbasyon yapmadan duramiom :D

frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
[b]Felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır

Sosyal ağlarda paylaş

Alllaaah sen koru yarrappi.[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş