Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spore... evrimin oyunu?

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

ya movies de biz iki arkadaşımla yarım saatlik bir film yaptık mesela. he şöyle bişey var, movies gerçekten çok eksikleri olan bir oyundu. kimsenin tahmin ettiği şekilde de çıkmamıştı. herkes çok daha özgürlük bekliyordu. onun yeirne sabit kamera açıları sabit sahneler ile kes yapıştır yapmak zorunda kalıyordunuz ki buna rağmen dediğim gibi yarım saatlik bir film yapmayı başardık. ama ooyunun en önemli bug ı burada vurdu bizi, belli bir süreden sonra ( sanırım 6-7 dakika ) daha uzun filmler yapmak istediğinizde bu bugdan haberiniz yoksa komple filmi yapıp export edeceksiniz muhtemelen ve bir de bakacaksınız ki sesler filmin ortasında geç gelmeye başlayacak. gittikçe gecikme uzayacak ve kel alaka iğrenç birşey olacak. ha bileydim 5 er dakikalık 6 ayrı şekilde xport edip birleştirirdiim ama yaptım bir kere, tekrar uğraşamazıdm film battı o yüzden.

sonuç olarak görmeden bir oyun hakkında atıp tutmak yanlış. hanginiz gta çıktığı zaman böyle bir oyun olabileceğini tahmin ediyordu mesela? ben bu ne be diyip atmıştım oyunun kabını görünce. ama oynadıkça kendimden geçtim. hiç belli olmaz yani ne olacağı o yüzden beklemekte fayda var. zaten bir şey beklemiyoruz hayat akıyor o sırada oyunlar geliyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hakkinda karisik duygulara sahibim acikcasi, cok guzel bir oyun konsept olarak, ama bu kadar seyi detayina kadar yansitacagindan emin degilim, mesela sehirler hep ayni boyutta gibi, butun sslerde, videolarda, yani mesela oyle bir sehir yapmak isterim ki ben, butun gezegenin yuzeyini kaplasin falan, ama sanmam.

Oyunun simcity - civ ve moo kisimlarinin sinirli olacagini dusunuyorum, o kadar detayi koyarsan oyuna anlamsiz olur, yurumez yani...

ama yine de eglendirecek olmasi kesin. bu arada istedigin tur yaratik yapabiliyorsun, human bile mumkunmus (herif videolarin birinde carebear yapiodu breh)... benim ilk isim insan yaratmak olacak mesela... sirf bunun heycani bile yeter bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
said:
Spore to Use SecuROM Technology, Require Re-Check After 10 Days Inactivity.

If customers do not come online after ten days, the game will cease to function. "After 10 days a re-check is required before the game can run," added French.

The check is run when users activate the game's executable file, with the first re-check coming within "5 days remaining in the 10 day window."

Hiç ders almıyor bunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sistem Gereksinimleri: said:
Windows XP:

* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 512 MB RAM
* A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
* At least 6 GB of hard drive space

Windows Vista:

* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 768 MB RAM
* A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
* At least 6 GB of hard drive space

Mac:

* Mac OS X 10.5.3 Leopard or higher
* Intel Core Duo Processor
* 1024 MB RAM
* ATI X1600 or NVidia 7300 GT with 128 MB of Video RAM, or Intel Integrated GMA X3100
* At least 4.7GB of hard drive space for installation, plus additional space for creations.
* This game will not run on PowerPC (G3/G4/G5) based Mac systems (PowerMac).

Bu arada meraklısı varsa wikisini yapmışlar, tık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...