Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Republic: The Revolution

Udinen

Öne çıkan mesajlar

yanlış anlaşılma olmasın ben sadece "benziyor" dedim
daha oyunu kurcalamış değilim, ama müzikleri çok iyi o konuda garanti verebilirim[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız oyunu sorm ayın ısım olarak kendınız bulun ben oyunu gormedım en ustte duruyormuş ben adama sordum geldimi diye yok dedi sonra gordum oyunu aha bu ne dedim ee demkki gelmiş dedi :D
16. gun e kadar geldim elektrik kesilince gitti oyunum tamda ilk mitingimi yapmıştım[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

kontrolleri falan anlatabilirmisiniz,1-2 kişiyle konuştum ama napıcamı nasıl yapıcağımı bulamadım,nedir amaç mesala,
sattelite modunda 1-2 portre var,onlara tıklıyom,evlerine zoom ediyo,ama adamlarla naıl konuşacam anlamadım[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

bendede xp var(320 ram-xppro=190 sd ram var)ama hiç sorunsuz oynuyom(grafikleri baya düşürdüm ama zaten grafikleri öne çıkan bir oyun değil gibi)bitek oyun açılırken küçük bir pencere açılıyor oyunun resmi olan,orda baya yükleme oluyo 1 dakika kadar ama defragla azalır heralde[hline]less talk,more glock!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 30 August 2003 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Headhunt yapıp almak ıstedıgın adamı secıcen 1 gun beklıycen sonra ufak oyun gıbı bir konuşma acılıcak
5
10
15
20
5
10
15
20

yazıyor ortada sen de başta 4 tan 1-12 arası yetenek secicen alt alta ve her turn de bunlardan bırını secıcen yeteneklerden dıyelım ılk turn yanı 5 nodasın 4 puanlık yatırdın rakıp 3 yatırdı ama sen bılmıyosun onun kaç yatırdıgını tabı en yuksek yatıran o puanı alıyo burda taktı yuksek buanlara joke gıbı skıll kullanıp 20 puanları kapmak tabı
biraz karışık oldu ama şunu soylıyım hemde buyuk yazıyım

REPUBLIC TUTORIAL OKUNMADAN OYNANABILEN BIR OYUN DEGIL TUTORIAL I MUHAKKAK YALAYIP YUTUN

tıpkı flight smilator gıbı ılerı duzey bır oyun bu yani hiç çocuk oyuncagı degil ki biz kopya aldıgımız için 2-0 yenik başlıyoz zaten cunki oyunun ansiklopedik bir manuel i var orjinalinde[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

ulan daha bugun gıttım bea bılgısayarcıya be ınsafsızlar.. azcık bekleyın zaten gerı kaldım su oyunları da oynıyım oyle cıkartın.. pesınızden kosan mı var.. allah allah....[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

atla gel bize , sana pizza yapayım bardağına buz gibi kola doldurayım ama sen de bana oyunu öğret, tutorial kasmayayım :)[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

lütfen tuşları fln anlatın,şehirde mal mal geziyom,daha adamları nasıl gruba alıcağımnı fln bilmiyom,

bide asus gf4mx440 64mb,p3-550mhz,190 sd-ram ile grafikleri normaldemi low'da nı oyniyim yardım edin pls[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

çok sağol Silthanas yardımın için,oynuyorum ama atladığım bir şey varsa bilmek istiyorum o yüzdende soruyorum

takımımın adam sayısını nasıl arttırırım?ev flnalarakmı?
force infuluence ve wealth'imi nasıl arttırırım?[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 512 ramden aşagı anormal kasış yapabılıyor zaten mınımum 512 ıstıyor oyun elektrikler kesılmeseydı daha cok ılerlerdım ben off turk telekomdan şikayetçiydik şimdide tedaş çıktı başımıza :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

ühüühüh:) ulan bu izmir ne medeniyetten uzak yer ya:( hiç bi cd'ci de yok ya:( oyunu 3 senedir deliler gibi bekle oyun çıksın sen oynayama bu ne rezilliktir ya:hrr:ufff:([hline]Bana ne oldu bilmiyorum? Sırf aşık olmuş olmak için olurdum aşık.Tanımıyorum artık ondan başkasını...
Neyleyim sensiz dünyayı?
İlk defa aşık olmuşum birine böyle
Laleler bile bilmez kimsenin böyle aşık olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben very hard yaptım ! o oyunun zorluğu muydu :) ee şey :P

ya oyun mega karışık ayrıca grafikler o kadar süper değil. Level'de en fazla 78 alır şimdiden söylüyorum. :)[hline]8-) Launvatar The Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC No matter what fancy words you use.. Or what titles.. Friendship.. Is The only truth..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...