Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:( bıçak...

Courtney

Öne çıkan mesajlar

fistancım kusura bakma senin gibi olur olmaz boş laf sokma girişimlerini public foruma taşıyacak kadar zayıf bir karaktere sahip değilim o yüzden özel mesaj atmaya yeltendim . ancak ne göreyim ? lafı sokar sokmaz blocklamışsın . allah allah , buradan atıp tuttuktan sonra biraz private'a kaçma olasılığı olan bir olaydan neden bu kadar korktun ben onu anlamadım ? tabi kendini buraların lordu sanıyor olman ve sana edilecek bir lafta , tahminimce aralarında courtney ve khalad gibi arkadaşlarımızın da bulunduğu ufak bir kitlenin , seni ne pahasına olursa olsun destekleyeceğine güvenerek böyle bir yola başvurmuşsundur diye düşünüyorum ben . görelim bakalım yardakçılarının sana olan bağlılığının derecesini .
Sosyal ağlarda paylaş

bana özelden tanımadıgın kişiler hakkında bir gram bilgin olmadan yorum yapma diyorsun ancak sen benim hakkımda hiçbir bilgiye sahip olmadan yardakçı olarak ilan etmişsin ilginçtir... fistan'ın yardakçısımıyım hayır değilim fistan'la elle tutulur bir muhabbetim bile yok,kendisi ile bu akşam tanıştım zaten... ancak bu konudada tamamen yanındayım destek veriyorum senin bu davranışından sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

özel mesaj atmamın nedeni konuyu buraya taşımamaktı ama senin seçimin . sen benim hakkımda bir bilgi sahibi olmadan yaşımı falan bilebilecek kadar üstün bir insansan diyecek lafım yok üzgünüm . ama senin birilerinin yardakçısı olduğunu ben okuduğum mesajlardan çok net anlayabiliyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

ilginçtirki ben özelden cevap verirken arkadaşın konuyu buraya taşıması ve sonra özelden konuşmadıgını idda etmesi ilginç bir ikilemdir... neyse sen yardak olabilicegin birilerini ara bence kendine çünkü hayatı bu şekilde değerlendiriyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

ne olursa olsun gelip buraya taşımicaksın konuyu xaenin. bana 3 ö.m atıp, hiç bir cevap almayıp, sonra 4. ö.m'ında seni blockladım bap diyen insanlar tanıyorum. ama sonra gelip " sen beni blockladın! power word laf sok" demedim, denmez de. olgunluğu başkalarına öğretmeye çalışırken kendimizi unutmayalım.

ve ayrıca bu ergen gençliğin problemleri konusunda anlayışlı davranıyordum başta. sonra baktım "tamam canım sakin ol olur böyle şeyler" dedikçe topiclerin sayısı artmaya başladı. kısacası yüz verince astar isteme durumu. bunu yapan arkadaşlar alınmasınlar ama durum böyle bence. dalga geçilmemeli tabii ki. uzak durunmalı. paralyse atıp kaçılmalı, ızgara yapılmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

vanille
pati § 02 mart 2006, perşembe - 23:39 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
iyi de benim anlamadigim neden hepiniz xaenin'e karsi cephe aldiniz. ki yanlis birsey de söylemiyor.
1 satirda halledelim isimizi , cool olalim o zaman;
kthnxbye.

pls b@b ;-( sen karışma.sevmiyorum seni vanille.lütfen msg atma topiclerime!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...