Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir zamanlar yemyeşildik.

Eternal

Öne çıkan mesajlar

hayır olay eskiden mrß jnms'lar banlanırken şimdi "ne yani onlar da gelsin, kocaman community olalım" hatta bölüm acalım kişisel diye falan olayından sonra başladı.

duyduğum bir efsaneye göre, ben yokken, 2002de geldim 2001de falan sanırım, osi amacli acildigi zaman forum osi ne diyeni banlarlarmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

fistan dedigim gibi daha onceden de eski sayılmam ama demek istedigim bu 1.5 seneden beri bile cok degisti burası. yoksa demek istedigim ben eskiyim vs vs gibi sacma sapan seyler degil. tam tersi yeni oldugumu dusunuyorum. daha oncesini kacırdıgım icin onu bilemem ama benim gorusum bu. 1.5 -1 sene oncesi ile bile fark var suan ile.
Sosyal ağlarda paylaş

expo comboydu o bi kere.earthquake değildi.zaten ben warlock'dum.45 int vardı. yok lan şimdi hatırladım .o sıra statler 100-100-100 dü ama yinede expo comboydu :p
çünkü herkeşte feniks set vardı eq işe yaramıyordu ama nedense sıcağa karşı bi dirençsizlik sezdim o zrıklarda.herneyse.ben bi kere dayak yedim o da 1996 da ilkokul 5 e giderken orta 3 e giden bi cocuk topumu patlatmıştı.o.ç. dedim dövdü.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bir yazı olmuş gerçektende,ilk zamanlarından beri paticiği takip ederim bu üyeligimden önce bir başka üyelğim vardı bu sanırım 2 senelik falan olsa gerek neyse o kadarda önemli değil zaten.

arkadaşlarda söylemiş bende söylemek istiyorum eskiden biz dial-up ile baglanırken sınırlı sayılarda olan kafelere giderken şu anda her sokak başında kafelerin açılması ,internetin yaygınlaşması ve belirli bir olgunluga erişmemiş bireylerin çoğalması ile birlikte seviyede büyük bir düşüş yaşandı hatta bu bizide kötü etkiledi bizimde bozulmamızı sağladı ...
Sosyal ağlarda paylaş

olm yaa ben şeyi unutmam, bi kere diablese bonepart fln fıstık hepsi shut up just shut up shut up ı bana uyarlamışlardı

erutan bu sana fln demişleri süperdi yaa..

erutan şadap cas şadap şadap ehue süperdi ya..

Radyoda :D

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 22:58 tarihinde, Courtney tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

7-8 aydır patideyim fakat değişimi hissetmemek mümkün değil önceden bi heyecan vardı. insanlar bulduklarını paylaşmak istiyordu vede paylaşmak içinde konu araştırıyordu, sırf "konu bulayımda topic açayım" diye. sık sık 'çoğu topiclerde' mesaj attıktan sonra refresh yapınca kendi postumu bulmak için geride kalan sayfaya bakıodum. pati pati neden değişti bu pati? hmm... disiplin diyebilirmiyiz acaba? benim ilk zamanlarımda küçük birşeyde direk şikayet butonuma tıklanırdı bayada bi uyarı alırdım ve çok dikkatli olmaya çalışırdım. fakat şimdi halleri görebiliyoruz. "salak" kelimesini kullanamadığım zaman şuan ki topiclerde aileye karşı küfürler bile var.

moderatör eksikliği, disiplin olmayışı ve bir çok kişinin gitmesi ve yerlerine "velet" diye adlandırabileceğimiz kişilerin gelmesi(bütün yeni gelenler alınmasın).
Sosyal ağlarda paylaş

ema apladan terlik shield almak icin kasmis, uotr yazilarini okumu, babacumu, boneu ve bircok insani radyoda dinlemis gulmekten olmus, drumnbassboy la supergirl kim diye dusunmus,sharkynin, bonela diabin cidden evlendik biz demesini yiyip eve tasinmalarina yardim etmesini, gecevardiyasini (forum olmayani (yasadisi olusum)) ve aklima gelmeyen daha milyonlarca (mubala yaptim) seyi payalasan insanlar var burda. bunlarin arasina hop diye gunumuz tuketici, pop kultur asigi, sekilci, simarik genci koyunca olan oldu. eskiler dagildi, yeniler savunuldu insanlar sogudu, netice ortada.

@penth: benden buyukler var, ayip olmasin =p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...