Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yere düşen ipodu kurtarabilmek ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

göndereli 6 gün oldu ama cevap gelmedi, telefonlar da meşgul, arada hat karışıyor eğleniyorum... 1 saat oldu hala meşgul ve şehirler arası fatura yazıyor.

edit : teknik birime cağrı atıldı, 15 dk içinde aramazlarsa yarın arayacaklarmış...

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 17:46 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

babamdan sabah aramasını istedim, o da müdürle konuşmuş, şu an elimde yeni bir ipod var. sonuç : müdüre bağlanmayınca ilgilenen yok.

şimdi bana 5g ipod için koruyucu, 40-50 ytl'yi aşmayan, içindeyken de ipodu rahat kurcalayabileceğim bir kılıf tavsiye edecek olan var mı ?

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 21:13 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm, bazı programlar var ipod icin. Googleda aratarak bulursun. Senin ihtiyacın olan ipodun önbelleğini kaldıran bir program, bu şarkılara ve menülere gecişi hızlandıracaktır. Bir de Winamp'ın ml_ipod eklentisi, onunla da şarkı atabilir ve bilgisayarına gecirebilirsin.
Bol şans.
Sosyal ağlarda paylaş

ama videoları izlemek istiyorsanız (5g ipodlar için diyorum) ml_ipod kullanmayın. video liste tüm şarkıları atıyor, videoları da sadece ses olarak oynatıyor ipodu takıp winampi açınca. itunesu açınca düzeliyor sonra.

[ Mesaj 01 Nisan 2006, Cumartesi - 16:08 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

harddisklilerde imkansız bence yamulma durumunu engellemeleri, ipdolar git gide daha ince ve dayanıksız oluyorlar. flash bellekliler veya ipod miniler düşünce yamulmayanlardan, gerisi için bir karışlık yükseklikten düşünce bozulmaması için koruyucu kılıf gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
benim ipod metroya koşarken montumun cebinden fırlayıp PÇLLAAK diye yere yapışmıştı, o an yaşadığım yoğun duyguları anlatmam imkansız.
geçmiş olsun, düzelir, ya da düzelmiştir umarım =p

[ Mesaj 20 February 2007, Tuesday - 12:48 tarihinde, Saeros tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
iki gun once kosu bandinda kosarken ipod uctu resmen tabi sonra :( seklinde smiley cikti 2. keredir oluyo garantide bitti zaten harddiskten ses geliyodu dedim gitti alet. icini bi actim bide ne goreyim toshiba hard disk, cok sasirmadim.

[ Mesaj 01 March 2007, Thursday - 02:55 tarihinde, Disappear tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ipod kadar uyuz bir alet yok, 60 gb photom var 1.5yılın sonunda artık çalışmıyor. ne bilgisayar tanıyor ne şarkı çalıyor, ne açılıyor vs. paso asık bir ipod yüzü ve apple linki duruyor. artık öyle bir duruma geldi ki alet, disk modea bile geçmiyor. geçse de bir şey farketmiyor.hep aynı tas aynı hamam. camdan atasım gelio bazen de yapamıyorm maalesef ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Diğerleri bayağı takoz kalıyo ama iPod nano sağlam bayağı.Benimki defalarca 1 metreden filan betona düştü birkaç çizik dışında hiçbişey olmadı. Bi keresinde ufak bi bozukluğu olmuştu kapanmıyodu hiç, boşta bekletsem de kapatmak için alta abansam da uyu seçeneğini seçsem de kapanmıyodu, sonra şarjının bitmesini bekledim öyle kapandı, tekrar şarj edince açtım ondan sonra tekrar kapanabiliyodu. Şimdi tek sorun çizikler, o da sorun değil zaten=)
Sosyal ağlarda paylaş

yere düşen ipodu kurtarabilmek ?

ilk saliselerde kaleci çevikliğine refleksler gerektiren bir hede.. I pod yere düşerkene yüz kasaları geriliverir (ağı çekimle.. NOAA..) vücut bir anda panter edası ile kasılır ve.. (NOAAAGG..) sağ kol gövdeden ileri uzanmış, bacaklarsa birbirine birleşik bir şekilde.. (NOAAAGGHHHH) ileriye doğru sıçranır (NOAAAGGHHH!!) ve ipod yakalanır..
Yakalanamazsa.. NOAAAGGHHH!!! ın ardından göz yaşları ve selpak ile burun temizleme efekti FIRRK!!

geçmiş olsundur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...