Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresmajere banned ?

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

o arkadaş demekki şu ana kadar 2 char gormuş bi kendi bi de eniyisi die bahsettiği karakter boş işler boş bırakın bu ağızları greekleri oven veya koruyan yok su oyunu adam gibi oynayın o size yeter...

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 11:27 tarihinde, T_J tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

herkes ßi dalgaların peşine düşmüş,özümüz,sözümüz
ßir,şeklimiz yerimiz hep aynıdır.derdi olanı dinlerim,
derdim varsa derde yol açanı siler geçerim...alemin
kralına heryerde,kralın alemine yerinde gider,herkes
şeklini,duracağı yeri ßilsin,kalpler kırılmasın.akıllı,
uslu adam baştacı,çakal,yavşak adamın yeri musalla taşı
Sosyal ağlarda paylaş

tj bak ne dicem sana ante gamisou bu nedemek biliyomusn yunanca ögren bi :d bide min ol ezik senin charini bes kati char var benede senide bi 10 katin npn vardir ve burda asla editmidir omudur diye tartıslmaz kaybol şimdi ben askımla msndeyim :d ugrastirma haa bide bi tane daha var yok söle yok böle sus sen sana offline demiş kalveyarkasını bırak gel börek acalım sana bekliyoruz ama dikkat et 90 skillim fena cakar neye ugradıgını saisrisin yolunu bulmassın simdi nas nas
Sosyal ağlarda paylaş

warpaths amma konuştun madem sevgilinlesin bak dalgana amerikalıların unlu bi lafı wardır bilinmi? fu
u r so noob
hmm ayrıca muhattabın ben deilim dilersen muhattabını veririm onla konuşursun
neyse kendimi bozmadan kapatalım mevzuyu sen dilediğin gibi takıl dünya sana guzel
Sosyal ağlarda paylaş

sanane gerizekalı giren cıkan ne sana beyinsiz ila lafmi yi
cen yazmiyorum alın sokun bu forumu bi yerlerinize ben söledim allahın cakalı gelmiş burd ayaziyor kimsin sen kac paralık adamsın sie za muhatabınla ugras hasanıda ezdirmem jadeyide biliyoruz gücü varsa baskasıyla ugrassın on ahsan cvbını 71 e kasarken o hala charlarini baskalrına verirken np kassin diye ozaman alicak yazmak degil önemsemiyorum dikkat etmyorum cunku amac su gerzelalı herifler realde1 liralıkalr burd aahkam kesiyor ona itirazımvardi
Sosyal ağlarda paylaş

sanane gerizekalı giren cıkan ne sana beyinsiz ila lafmi yi
cen yazmiyorum alın sokun bu forumu bi yerlerinize ben söledim allahın cakalı gelmiş burd ayaziyor kimsin sen kac paralık adamsın sie za muhatabınla ugras hasanıda ezdirmem jadeyide biliyoruz gücü varsa baskasıyla ugrassın on ahsan cvbını 71 e kasarken o hala charlarini baskalrına verirken np kassin diye ozaman alicak yazmak degil önemsemiyorum dikkat etmyorum cunku amac su gerzelalı herifler realde1 liralıkalr burd aahkam kesiyor ona itirazımvardi
Sosyal ağlarda paylaş

bende diom bu neden boyle triplerde lol sen dediğim gibi kralı olsan lol den başka bişe olamassın
harbi krosun ahahahaha baban sana demedimi hiç once adam ol die demediyse ben diim yanlış anlama ben babanım demedim =) seningibiler benleaynı oksijeni yakıyo ya benona yanarım benim de satın al aga pls oke ahahahaha alemsin hacı
u r good gun oke
bunlarımı duymak istiyon al rahatla =) kendine gel yine diorum adam ol efendi ol millet senden bahsetsin boyle atıp tutma secilmiş kişi ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

warpatz üslubun çok rahatsız edici..bak ne güzel paticiğe takılmıyomuşsun üzme kendini takılmamaya devam et.ilginç bir şey tartışılıyor,merak ediyoruz konuyu çünkü aresmajere bir zamanlar bizim,-kral olacak dediğimiz char idi(orc olmadan önce) ve onun ilk banını haksızlık diye nitelemiştik..insan gibi takip ediyoruz coşma coşturma milleti dostum.ayrıca burası fallofoş falan olmadı öyle hissedenler kendilerinde arasınlar fallofoşluğu..saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

warpaths
sadece bu tiplere lol insan derler amerikada herhangi bir universitede okuöak icin gerekli bir meblag para vermek(ki bi boka yarayan turkiyede bir baltaya sap olamamis cebinde parasi olan zuppe tiplerin kactigi bir yerdir) cok min duzeyde ingilizce bilmek yetiyor. amreikada okuyan adam mi oluyor xd once asarim keserim bicerimi virak adam gibi sorulara cevap ver vermeyeceksende ahkam kesme oyun buglarindan ve tanidiklariniz ile .oklar cevirip agamizsin para pls clan pls diyecek senin yalakaligini yapcak tip yok burda . uslubunu adam gibi korumaycaksanda burada ahkam kesme ne halin varsa onu gor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...