Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresmajere banned ?

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

tos nedir bilion mu bilader; açarsın programı warriorlar eslantta troll warrior keser priestler hel basar ama bunu yapan emek işi deel program işi. ee buda ne oluo. illegal yontem. madem bu olmuo. bakarsın sıteye gorursun np yı. buda mı olmuo, o sucsuzdur dersın olar biter.
Sosyal ağlarda paylaş

ya mal atıp tutma yalandan yere a.q... bizim nasıl lvl kastımızı cz de herkes bilir allah'ın eziği günde %30 kasıyorduk biz deli gibi sen ne anlarsın a.q kaç kere hayatında 0-70 arası char kastında konuşuyon?
cz de kime sorarsan sor godz ya raven deydi ya human trollerdeydi yada eslant ta troll warrior lardaydı kime sorarsan sor.. bilmediğin boku git mektebinde oku millete de bok atma jade'nin yalaması mısın sende yoksa anlayamadım gitti a.q bu jade'yi ne kadar seviyosunuz ya bi çıkarınız mı var 40 yaşındaki kadından anlamadım gitti a.q..
Sosyal ağlarda paylaş

synergenx
sen mal misin ben senle mi konusyorum? konulari takip et nerde kastiysaniz kastiginiz bannane senin klanindanda sendende ben baskasiyla konusyorum konu takip et. yemisim aresini banane. fast figaz konus ben onu diorum sen raven troll dion kas banane. once konu takibi yap sonra konus. evet dogru soyledin for_ arkadasim greek power cok zor ban yemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...