Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresmajere banned ?

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

ben sadece sitedeki datalara dayanarak yaziyorum bunlari ki biras sonra aresmajerede site yanlis yaziyor benim charda ole degildi orasi yanlis derse hic sasmam

neyse ben artik yatacam bu aksam iyi hafiyelik yaptim

millet dupe yapiyor sizde yapin aq yapmassaniz adiii siniz :d

o charlar neden isim degistirdiler name changede dupe yapmak icin mi ??? ehehehehehee

arkadasin biri msn den sole bisi yazdi acaba siz onu mu yaptiniz ?????????????

banlanan charlarile yeniden girilip itemleri alinabiliyormus bi ara???

siz chariniz banlaninca hemen baska bi accunnttan girip ayni isimde bi char actiniz ve np niz ve itemleriniz direkt onda :d

nasil senaryo yaziyorum ama uahahhahahaha

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:45 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

02/17/2006 08:00 sex4fun 60 58937 (+39556) +39556 +42691
02/17/2006 04:00 clanless 60 19381 (+0) +0 +3135

bu sitenin dataları patlamış gerçekten kendi nickime baktım eski tarihlerde np birden yükselmiş gösteriyo şu an 90 k np var ama .konptracker da 72 k gözüküyo :s

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:44 tarihinde, Diablo_Angel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aresmajjere kardesimdir konusan onu tanimiyodur ben size sadece söel bişi sorucam her gün kufur yiyosunuz her gün laf söleniyosunuz ve oyunun en ii turk oyuncusunu yargiliyosunuz ya bakın önüğnüze neler dönüyor hicbiseyden haberiniz yok sadece burda yazmayi biliyosunuz delikanlılık nedir adamın yüzüne konusmaktir varmi atari olan dicem adana uzaksa istanbudayız bekleriz bıktım ya hicbisey bilmiyosunuz siz sadece sunu sölim admin yalakası olmak kolaydir hele i bayan bu kadar hırs yapiyor hırs=zarar hele söle sölim kardesimle ugrasanla ugrasirim size tek bişi sölüyorum aresmajerede terslik illegal bi olay yok databse diyosanız gelin size ben log yollim lvl 70 char yaplır ama np yazılmaz o kadar kimse salak olamaz anladinmi jade seninde sölim herkes bilsin arkadaslar jadeler boss scrolluyla boss basanlar var iyi hatirla o günleri herseyini rela parayla sagladinn gelmiş burd aoyunucyum diyosun bende sende oyuncu degiliz bana hikaye okumayın ares serverinda herseden haberim olur bb saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

beni tanıyanlar cok ii bilir ares serveri bnmdir hersey ama aklınıza geliek herseyi bilebilirim kim edit kim duper kim cakal o yuzden pls konustutmayın ama en azından aresmajjerelere boss cıkarnalr olmadı sana cok cikardik en azından hasan itemlerini kendi yapti emegiyle ben biliyorumki hasan ne zamandır tovbeli bu serverda yardımetmedigi adam yok sonra yardımettig adamlar gelip diyolarki ya ben yardım ederim ama bi cıkarım olsun adam var adamcık var hasan adamdir
anladinizmi hadi hodri meydan dahada bildiklerimvar ama söletmeyin beni :)) valla bedne istiyorum lvl 70 char ama npsiz hickimse lvl 70 char yaptiripta np ekletmez o kadar bide knight ditör var bakın buda sölenmez ama sölim databse acıgı bulur bide xp buglari var ya bu oyunda bazı oyunlar oyanniyor ama onlarin derdi baska simdi bana gelipte sunu söleyin dupe yapmak mı ayıb yoksa boss cıkaran scrollarmi hangis daha legit :d sus bakalıms adece susss artık
Sosyal ağlarda paylaş

artık charimda yok onuda sölim bana sormayın ya charin nedir ismleri sadece beni söle tanırlar tek basına 6 milyon np haaaaaa yazılma falan yok hepsi bnm charimdi artık işim yok cünkü ben adamlarla oynarim adamciklarla degil herkese sölüyorum su oyunda toplasan 20 30 adam cıkar bırakn oyun oynasinlar
Sosyal ağlarda paylaş

artık charimda yok onuda sölim bana sormayın ya charin nedir ismleri sadece beni söle tanırlar tek basına 6 milyon np haaaaaa yazılma falan yok hepsi bnm charimdi artık işim yok cünkü ben adamlarla oynarim adamciklarla degil herkese sölüyorum su oyunda toplasan 20 30 adam cıkar bırakn oyun oynasinlar
Sosyal ağlarda paylaş

ddip not yaf offline keske acilsaydi 65 degil 62 olsayfi o char fgull major clanının emegi deli gibi kjastık abimiz icin bakın söle söli
m offline varya bnm gözüm kapalı gidpte char vs emnaet edebilicegim tek insan oyunda ne biunlegal biseyi olmus nede baska bisey hatta oyunda kalsaydimda abi diyebilicegim yegane insan onla konusurken yazarken 3 düsn 1 yaz

ha bide arkadaslar yaf üzgünüm bazi droplar kaldirlcakmis mallesef hackerlar hani bu uniq satanlar paket hackerlar boss drolarin caliyolarmıs yeni haberim oldu artık dropta cok zor sunuda söliyim tekrardan ben realim sanal degil:)) bana anca realde zarar verebilirsin onuda tanıumıyorum saygilar +8 scrollu cıkınca tekrar geri dönerim belki +9 suz oynanamam artık bu serverda +10 lari gördüm he dupemiydi yoooooooo orasida bana kalsin zaten gmler fena calişiyor lvl up edit char cok zor ama yunan veya brazilyalı olsam bende yaptirabilirdim tek lafım bueno espania bunu unutmayın byes k2 ciler
Sosyal ağlarda paylaş

ddip not yaf offline keske acilsaydi 65 degil 62 olsayfi o char fgull major clanının emegi deli gibi kjastık abimiz icin bakın söle söli
m offline varya bnm gözüm kapalı gidpte char vs emnaet edebilicegim tek insan oyunda ne biunlegal biseyi olmus nede baska bisey hatta oyunda kalsaydimda abi diyebilicegim yegane insan onla konusurken yazarken 3 düsn 1 yaz

ha bide arkadaslar yaf üzgünüm bazi droplar kaldirlcakmis mallesef hackerlar hani bu uniq satanlar paket hackerlar boss drolarin caliyolarmıs yeni haberim oldu artık dropta cok zor sunuda söliyim tekrardan ben realim sanal degil:)) bana anca realde zarar verebilirsin onuda tanıumıyorum saygilar +8 scrollu cıkınca tekrar geri dönerim belki +9 suz oynanamam artık bu serverda +10 lari gördüm he dupemiydi yoooooooo orasida bana kalsin zaten gmler fena calişiyor lvl up edit char cok zor ama yunan veya brazilyalı olsam bende yaptirabilirdim tek lafım bueno espania bunu unutmayın byes k2 ciler
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

@for

warp salla kardesim senide bu olaylar konusturduya..ben bise demiorum bilen bilir bilmeyen ögrenir warp=tehlike :) neyse edit lvl ler greek lerde de var..security police olarak gecinenler bu konuyada el atsinlar..

________

yani artık edit oldugunu sölüosunuz ? baskası yapıo oda yapıoda diosunuz iyi en azından kabullenme var
Sosyal ağlarda paylaş

kabullenme diye birsey yaziormu o cümlede...ben göremiorum..kafan dan kurup biseleri sonrada öyle olmus gibi buraya yansitma.edit lvl yada np olsa derim böle böle diye.demin altdaki baslikda micki=ofline icinde edit lvl su bu dediler inandigim dogruyu bildigim dogruyu ordada savundum.bunda bir gariplik yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...