Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

klavyede ne kadar hızlı ve doğru yazıyorsunuz?

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

http://www.typingtest.com/test/

4 test var, wpm olarak sonucu alıyoruz, 1 dakikayı seçiyoruz ve sonuçları yazıyoruz bakalım nasıl çıkacak :) gecenin bir vakti çok yorulmuş halde ben bu sonuçları aldım.

1- 72 wpm, 7 errors net 65 wpm, %90 accuracy
2- 66 wpm, 5 errors net 61 wpm, %92 accuracy
3- 79 wpm, 4 errors net 75 wpm, %92 accuracy
4- 67 wpm, 4 errors net 63 wom, %94 accuracy
Sosyal ağlarda paylaş

kaplanlarla ilgili olanı 3 dakkalığına alıyodum, bi baktım 1 tane fazladan boşluk koydum diye koca cümlemi yanlış saydı. of allahım of...

bi de anlamadıım bi şey var, "ve" den önce, gerekmedii yerlerde dahi virgül koymuş. "ali, veli, ve osman" der gibi. orda veli'den sonraki virgül konulmaz ama burda konmuş. yanlış sayımı iki katına çıkardı resmen d:

[ Mesaj 25 Şubat 2006, Cumartesi - 09:55 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

"bi de anlamadıım bi şey var, "ve" den önce, gerekmedii yerlerde dahi virgül koymuş. "ali, veli, ve osman" der gibi. orda veli'den sonraki virgül konulmaz ama burda konmuş. yanlış sayımı iki katına çıkardı resmen d: "

ingilizce de 2 den fazla seyi sıralıyosan a, b, and c denir andden once virgul konur
Sosyal ağlarda paylaş

tigers in the wild yaptım ilk yapışta sonuç bu:

gross speed : 78 wpm
errors : 0
net speed: 78 wpm
accuracy: %100

ikincide de 9 word hata yapıp 89 wpm yaptım çok kasıp :)

şimdi de etos'la aynı şeyi yaptım. speedim 1 daha fazla ama error da 1 daha fazla yani net aynııyz :p

[ Mesaj 25 Şubat 2006, Cumartesi - 23:12 tarihinde, kanix tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm. 62 falan çikio :( türkçesi yok mudur bunun

Türkçe olması önemli.. Ben ingilizceyi genel hatlarıyla bilirim yani az buçuk amma ve lakin, bazı kelimelerde hangi harf hangi harften sonra falan tek tek bakmak kasıyor.

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 10:33 tarihinde, MeSh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...