Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deniz Maymunu?

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

predatörün imzasına hayran oldum. Yarım saat güldüm. Okudum tekrar güldüm. Tekrar okudum gene güldüm.
karakedi nerde demişki o lafı. Belki daha komik bir durum oluşturmuştur...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 30 May 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
Bütün ilim bilim aleminin yanında benide sarstı arkadaş hauahuaha.[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.

o bu imzadan bahsediyo karakurt :)[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Kapatın şu çöp kutusunun kapağını !
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://home.coqui.net/menace/iseamonkey.htm
bu adrese bakın derim birsürü şeyi var..
neyse aslıdna değişik yaratıklar banada almışlar evde yatıyor yapmayı düşünüyorum :)
neyse bir sorum olacak bunlar su dışında yaşarmı zararsızmı..[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
green_martian, 09 September 2003 06:47 tarihinde demiş ki:
su disinda cok saldirgan olduklarini duydum ben[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand

sanırım dalga geçiyorsun demi ;)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

ızgarası nası olur bunların ?[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...