Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn messenger 8.0

BlueStar

Öne çıkan mesajlar

Açıkcası pek bi güzel özellikler eklemiş abiler,
Bkz ;
said:

Deri değiştirme
Detaylı dosya transferi
Gerçek zamanlı ifadeler
Windows media player entegre edebilme
Animasyonlu resim gösterebilme (örneğin gif gibi)
Hızlı kontak listesi yükleyebilme ve kaydırma
Görüntü resmi reytingi (yuh artık)
Yeni sitilde uyarı kutuları
Çevrimdışı gözükürken istediğine görünüp mesaj atabilme
Offline olanlara mesaj atma aparatı (Bkz. )
vs...

test ettik ve sevdik.. Fakat şuan test aşamasında olduğundan ötürü sadece davetiye ile yüklenebiliyor ve davetiye sisteminde, ilk yüklemeden 48 saat geçtiğinde kişi başına 5 adet davetiye geliyor.. Bi nebze bu topic'i açmakta ki amacım ellerinde davetiye olanlar dağıtsın, ondan ona bundan buna derken forumumuz olsun babilin msn bahçesi hadi bakalım patiler : )
he bu arada msn 8.0 'ı eksik özelliklerle kullanırım diyen patilere de çözüm yok değil; http://www.tamindir.com/program/5391/MSN_Messenger_8.0_Beta.htm
bu ardesten programı ve yamasını indirebilirsiniz..

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 21:39 tarihinde, BlueStar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gtalk iyi güzel de msn messenger ın in görünüşü daha hoş, daha çekici, bu yüzden pek kullanan yok gtalku (bence) . sade bir tasarımı var, ama aşırı sade.

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 22:34 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@Fistan
ehuz, optionsdan ayarlanabiliyordu o olay, sade ve sexy olabiliyor yani

ben begendim kullanıyorum, eet biraz janjanli ama hoş boyle yesil yesil, gtalk biraz daha gelişirse surekli kullanabilirim, hep açik ama listemde sadece 3 arkadasım var:)
wlm'nin en guzel ozelligi de fazla göcmemesi

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 23:17 tarihinde, dory tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

icq zamanında millet neden msn e geçti? çok fazla sorun oluyordu, göçmeler girememeler, mesajların gitmemesi falan. şimdi icqnun o zamanki durumunda olan msn'de de aynı sorun var çünkü o zamanki yoğunluk msne kaydı. yani yoğunluk ne taraftaysa sorun orada. gtalk a geçse bile herkes, orada da sorunlar başlayacaktır (diye tahmin ediyorum). kaldı ki gtalk ile msn in kuvarları farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

gtalkta sevmedigim -daha dogrusu kendi aptallıgımdan dolayı cok işkence cektigim- bi durum var, pencerede gelen linle tıklayınca yeni sayfada açmıyor açik olanlardan birinden yonlendiriyor , 80mb album uploadun tam sonlarında bi linke atlayınca gidiveriyor herbişe:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...