Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyayı Kurtaran Adam!!!!!!

NuKe

Öne çıkan mesajlar

eheh tv demi eheheheh adam linkini vermiş ya

(evet abi sazanım ben)

Bende baktım biraz ama çok kötü ya

merkez suan inişe geçiorum diyo adam eğiliyo ahah[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz bi tamamını izleyin. Adam ayağına taş bağlıyo zıplıyo. Taşı çıkarıyo resmen uçuyo. Taşa tekme atıyo taş dağa çarpıp patlıyo falan.. izlemeyenler kesin izlesin... Bir türk başyapıtı(!!!)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim o starwars dan alınan sahnelerin telif hakkı ödedndiği için adam batmış[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

[b]frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bivrip, 04 September 2003 12:43 tarihinde demiş ki:tekrar tekrar izledim o filmi abi divx'i war süpper ya

nerden buldun divxini satin mi aldin yoksa indirdin mi?
kazaada bi adam war tfsmikrobu@kazaa bi onda war bu film ama indirmeme izin vermiyo herif
nerden indirebilirimki başka?[hline]-
Sosyal ağlarda paylaş

çeklimiyo,daha planlanmıyo bile,bi ara patladı araya ama sonra bırakıldı,mali destek,ciddi yatırımcı bulunamadı,taksimde atılgan fanzin ve ıvırzıvır eşya dükkanı var,div-x'ini ve orjinal posterini bulabilirsiniz,hatta orda kıvırcık saçlı gözlüklü adam duruyo,o adam 2.filmin senaryasonu yazıyordu bi ara,ama tabi mali destek vs vs,(adını unuttum herifinya,bilen varsa yazsın:p)[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...