Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hooijdonk & Frikik

someone

Öne çıkan mesajlar

Bizim yöneticilerde biraz akıl biraz da para olsaydı o adamı FBye kaptırmazdık...

Bu işi de anlamıyorum, biz o kadar şampiyon oluyoruz, popüleritemiz artıyor, taraftarımız artıyor, avrupada maçlar oynayıp büyük başarılar kazanıyoruz, kulübe o kadar para akıyor, ama yine çulsuzuz yine çulsuzuz, senelerdir ne Avrupa ne de Türkiyede (1 şampiyonluk hariç) pek varlık gösteremeyen ve hatta tarihinin en zor dönemlerini yaşayan FB ise para saça saça geliyor bana mısın demiyor.. Adamlarda ticari deha var diyecem ama Ortega olayı da var ortada. Helal olsun valla ne diyim, imrenmemek elde değil...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası hoydonk'u çok da istemiyordum gs'ye. şu anda imreniyorum evet ama seneye göreceksiniz adam hiç birşey yapamayacak. şu an haftada 1 maç yapıyo, sene avrupa kupalarına giderse fener hele, of of kötü olcak hoydonk baya[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 02 September 2003 03:12 tarihinde demiş ki:
açıkçası hoydonk'u çok da istemiyordum gs'ye. şu anda imreniyorum evet ama seneye göreceksiniz adam hiç birşey yapamayacak. şu an haftada 1 maç yapıyo, sene avrupa kupalarına giderse fener hele, of of kötü olcak hoydonk baya[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Dinlenmeli oynar.. Ayrıca adam yapı itibariyle çok koşan biri değil, yaşına vermeyin gençken de koşmazdı, futbolu bunun üzerine kurulu, yani 2 maçı çıkartır haftada..[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 02 September 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
Fener dua etsin hoydonk war diye..

Her macta bir amorti golu war frikikten..bazen atamiyo ama =)
atamadigi maclarda da fener ya yeniliyo ya berabere kaliyo..

ayrica;

Takim olarak hala vasat gorunuyo fener bana, diyarbakir i kadikoyde sidik zoruyla 2-1 yenmekle olmaz bu i$ler..[hline]Külliyen Yalan...

Arkadasım bır daha yorum yapmadan once macı ızle ok ? Atıp tutma boyle.
1.si fener yıne serhat sayesınde tarıhı farkı kacırdı,
2.si mac Diyarbakırda oynandı,ne kadıkoyu ya ?
2. su alehımıze verılen sacma sapan bır penaltı, lehımıze verılmeyen barız bır penaltı.....
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hoydonk frikikleri bi ilginç vuruyor, top 90'a gitmiyor genellikle, kalenin ortasına bile gidebiliyor bazen. ama nedense gol oluyor anlayabilmiş değilim, kaleciler mi kelek, topu görmeden mi atlıyorlar nedir anlamadım.

bi rüştü cordoba ve mondragona bakmak lazım bunlar yiycek mi frikik diye. (gerçi artık rüştüye bakamıcaz da neyse)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

eheh erman toroglu şey diodu gecen baraj yapmayın diodu cunku her turlu gecio o top barajı kalecide topu gorene kadar cat gol oluo.o yuzden boş bırakın diodu[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 02 September 2003 11:58 tarihinde demiş ki:
oo fener tarihi farkı kacırmış cok onemliydi
tarihi fark atsan nolur atmasan nolur
attıgın defansı olmıyan bi takıma tabi tarihi farkatarsınız[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

Genelde defansı saglam olmayan takım fark yer zaten.
Ornek: Bursa macı(7-1)
6s macı(6-0)
Elazıgspor macı(7-1)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...