Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiğin Geleceği

Gilean

Öne çıkan mesajlar

said:
Sly-One, 03 September 2003 00:06 tarihinde demiş ki:
bişi anlamadım ben bu topicten :p
herkes çiğköfte falan dio
ben de gidip süt içiim bari.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...

bu da bi mantık tabi:)[hline]HellHound Konu Saptırma Akademisi
Sosyal ağlarda paylaş

Ankarada Dersaneye giderken her gün dürüm çiğ köfte yerdim

üstünede bira sakaryada eheh nası yakardı dersde

hatta aşmıştık işkembe çorbası içip gittik 3 kere dersaneye

(13 kaşık sarımsak dökmüştüm içine )

Dersane koktu sonra sahibi kovaladıydı ahah[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik dürüm ve çiğ köfteye beni çagırmayanları kınıyorum.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Simdi gecenlerde ben bir durum yemisim(demek geliyo icimden.Eyer 2 yil evvelsi olsaydi tabikide derdim) Bole kizilayda/ Hani su gimanin arkasindaki sokakta.Ufff varya bir cig kofte birde yaninda kendiliginden cikmis olan 10 tane parmagida yedim
o derce yani/
Ahh ahha CIG KOFTE ISTIYOM/KAR ISTIYOM/ISKENDER ISTIYOM[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yeni kullanıcı eski kullanıcı diye ayrım yaparsanız asıl ozaman biter paticiğin geleceği. Elde avuçta buluna 10-15 ''eski'' kişiyle zaten burası forum olmazdı. Yenileride aranıza dahil ederseniz zaten 1 sene sonra kalmaz yenisi eskisi hangisi hangisiydi unutursunuz.[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 05 September 2003 16:06 tarihinde demiş ki:
;) yazık sana ya. Malezyada ne yapiyorsun bakiim :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Ya egitim goruyoruzda egitimmi iskencemi anlamadim
Ya brakin kebabi lahmacunu da
Insan bir cig kofte yemezmi ya
2 YIL OLDU 2
Allahim neydi gunagim[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 03 September 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
Paticik dürüm ve çiğ köfteye beni çagırmayanları kınıyorum

İstanbul'a geldiğimde beni gezdirmeyenleri, beni aramayanları kınıyorum (dasher dahil..)[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

şööööyle en okkalısından felsefi bir mesaj yazma moduna giriyordum ki onun yerine karnımın acıktığını farkettim.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...