Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3Dcilere süper tutorial. (Dikkat koca resim var içerde!)

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

İnanamadım görünce.. Sanki sadece ağız bölgesi sonradan eklenmiş gibi duruyor o kadar.. Tenin dokusu, rengi, ten hataları, kaşlar, gözler, makyaj.. Huh..

Bunu kim yapmışsa, gerçekten ellerinden öpmek gerekiyor.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

çok çirkin bir kız. yanağına illa o çilleri koyması gerekmezdi.
ayrıca birçok anatomik hatası var. "aha şurası" diyemiycem ama perfect hatlara sahip değil.
perfect hatlara sahip değil ama cildi, göz kapağı, çenesi felan çok gerçekçi. Hatta gözlere bayıldım, adam kılcal damarlara kadar girmiş.
Hele tene taptım.

Yahu ben böyle yapabilcem var ya ne süper şeyler çıkartırım.. :P[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

ilk resimde gözleri farklı yönlere bakıyor biraz ve saçının üst ortası biraz az (saçını arkaya doğru tarayıp toplamış olmasını varsayıyorum).
Son resimde ise üst dudağı biraz ince kalmış yada dişler fazla gözüküyor ancak bunlar normalde de olabilecek şeyler.
Kadın çok güzel olmasada mükemmel bir çalışma.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShARkY, 19 August 2003 00:36 tarihinde demiş ki:
İnanamadım görünce.. Sanki sadece ağız bölgesi sonradan eklenmiş gibi duruyor o kadar.. Tenin dokusu, rengi, ten hataları, kaşlar, gözler, makyaj.. Huh..

Bunu kim yapmışsa, gerçekten ellerinden öpmek gerekiyor

said:
Bonecrusher, 19 August 2003 02:09 tarihinde demiş ki:
perfect hatlara sahip değil ama cildi, göz kapağı, çenesi felan çok gerçekçi. Hatta gözlere bayıldım, adam kılcal damarlara kadar girmiş.
Hele tene taptım.

ee adam anladigim kadariyla oturup her yerini eliyle cizmemis bunun zaten. grafik tasarimdan fazla anlamam; ama modelleme bildigim kadariyla gercek objeleri alip 3d ortamina aktarmak oluyor. yani cene, burun, alin zaten var. adam sadece bunu sevindiriyor uzuyor, hareket ettiriyor filan. o yuzden sadece agiz sahte duruyor ve gozler salak salak bakiyor.

matrix de ki agent smith modellemeleri dusunulurse pek bisiy sayilmaz bu sanirim. horace benden iyi bilir tabii.

[Bu mesaj dark-dr tarafından 19 August 2003 06:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu adam 3D sculpturer oluyo. Bunları fotoğraf kullanarak SIFIRDAN yapıyo. Bak o altta bi tutorial linki vermişim bi girip bakın nası da yapıyo bezemenk. Aslında ben sadece o tutoriala baksın 3d ile ilgilenenler diye postlamıştım ama neler olmuş. :)[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 19 August 2003 02:09 tarihinde demiş ki:
çok çirkin bir kız. yanağına illa o çilleri koyması gerekmezdi.
ayrıca birçok anatomik hatası var. "aha şurası" diyemiycem ama perfect hatlara sahip değil.
Hele tene taptım.

Yahu ben böyle yapabilcem var ya ne süper şeyler çıkartırım.. :P[hline]By Gamers For Gamers

Onlar anatomik hata diil. Her insanda bulunan yamukluklar. Adamın olayı gerçekçilik. Gerçek de mükemmel diildir.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...