Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne zaman öleceğini biliyormusun?

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

eahu cok tırstım lan :)

sonra anneme caırıp sana bilgisayrda bisi gostercem ama korkma dedim..ya ne korkcam biz neler gorduk fln dedi ehhe :)

bi gosterdım cok korktu eheh..kızdı bana LoL :P[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 01 September 2003 14:51 tarihinde demiş ki:
uyarı konursa bi mantığı kalmaz bunu da bilmeniz gerek arkadaşlar[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Evet, biz burda insana saygidan, anlayistan sozediyoruz, siz eski tabirle esek sakasi olan bir seyi savunuyorsaniz. Ben fazla dayanabilecek biri degilim, bir kac olay yuzunden, ve arcane uyardi kapattim.

Her insan herseyi sevmez bunu da bekleyemezsiniz kimseden. Hele boyle bir ortamda, insanlari fazla tanimadiginiz bir ortamda boyle bir seyi uyarisiz koymaniz hos karsilanacak, ozellikle savunulacak bir sey hic degil.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 01 September 2003 20:58 tarihinde demiş ki:
izleyince bana da anlat lance...
evet hala tıklayamadım[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!

Aslında biraz temkinli yaklaştığımdan çok acımadı ama birden geriye sıçradım :) sanırım birazda kan basıncım arttı :P[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ee ben de şey sandıydım bi olay vardı bi sitede dolduruyon formu bilg.e bişi inio kenarda oleceğin güne göre geri sayım başlıyo allah cızırtınızı versin :Pp[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 01 September 2003 09:29 tarihinde demiş ki:
Belkide az sonra ha?
öğrenmek için tıkla
nihahaha!

Soyle Eagle eye su yukaridaki mesajina bakarak
en ufak bir uyarin var mi bu ocusel seylerden diye?

Onceden yapilmis bir tartisma olmasaydi bu kadar sert cikismazdim, ama savunmaniz hata.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

ben çakmıştım bişeyler olduğunu nıahahahah dan....ama unutmadan: Valeron önceden sölemişti[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben yazdıklarınızı okuyunca yeteri kadar korktum zaten, bir de izlersem mazallah felç geçiririm.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

volfied tekrar ediyorum, bu tür şeylere uyarı falan konulamaz. konulursa bütün tadı kaçar. ayrıca bu tür linklerin konulmasının yasaklanmasını veya sonuna uyarıcı mesaj konulmasını talep etmek pek de mantıklı değil.

bu tür verilen linklere daha bir şüpheci yaklaşırsın, hoparlörünü kapayıp girersin. sorun kalkar ortadan. bu tür linklerin olayı tamamen sestir, oradaki görüntü sadece fazladan bir efekttir.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 02 September 2003 03:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sabo bence matıksız konuşuyorusun. O ne demek ya dikkatli olursun filan. Herkez yapılan bi eşşek şakasına karşı dikkatli yaşamak zorun da değil. Zaten şurda birşeyler paylaşalım eğlenelim diye vakit geçiiyoruz birde salakca şakalar için tetikde mi bekleyelim, uyarı konulması şart ve bu daha önceki tartışmalarda da belirtildi.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 01 September 2003 21:00 tarihinde demiş ki:
buna benzer bişiyi arkımın babasına yapmıştık 2 sene önce öldü çıkmıştı çok moralı bozulmuştu adamın ahah[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay

Zuhuzhhzuzuhzzhhzzhzhzhzh[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

Sabo sana tekrar ediyorum, onceden yapilmisti ve bir karara baglanmisti ki boyle seyler uyarisiz yapilmayacak. Cok kavga cikmisti daha once, baska bir site vardi you are an idio diye bagiran bi sarki ve 10 lerce explorer acan, sirf bu yuzden lixad in sayfalarca kodu gitmisti krize giriyordu
Ben sizden kbir kruala uymanizi degil, diger insanalra saygi gostermenizi sakanin dozunu ayarlamanizi istiyorum. Uyarsaniz ne guzel, uymazsani emin olun cogu insanin saygisini kaybedeceksiniz, eger bir degeri varsa sizin icin.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

o "you are an idiot" bilgisayarın takılmasına yol açıyor mesela çok kötü birşey. zarar verici birşey ve engellenmesinin yolu yok.
bu threaddaki eşek şakası ise dediğim gibi hoparlör kapayarak rahatlıkla sorunsuz hale getirilebilir.

neyse zevkler ve renkler tartışılmaz, ben şakanın dozunun iyi olduğunu düşünüyorum, netteki bu tür şakaları beğenirim ama "you are an idiot" gibi olanlardan da nefret ederim o ayrı[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bende bişey söyliyeyim you are an idiot sayfası yani feetman.com u bulan ve undyinge söyleyen kişi benm benm makinam xp ve en çok problemide xp de yapıyor bu site çünkü ctrl+alt+del komutunda bile u r an idiot die error verioyo yani baya bi can sıkıyo ama genede komik gelmişti ayrıca selamon ve volfied şakanın dozunu ayarlamak diye birşey yoktur sen ufacık şakayı kaldıramazsın başkalarını alasını kaldırır mesela ben feetmande gülmüştüm her ne kadar sinir bozucu olsada peki insanlar kime göre ayarlıyacaklar şakanın dozunu sana göre mi bana göremi ayrıca sabonun dediği gayet dorğ ki ilk baştaki nıhahaha bence çok şey ifade ediyo 2.si böyle birşeyden rahatsız olan iki kişi olarak sadece sen ve selamonu görüyorum korkan sabahın köründe komşuyu uyandıran adam bile gülğüyor bu işe ben annamadım...[hline]The secret of success in life is for a person to be ready when his opportunity comes:
DİSRAELİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...