Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

said:
ne ballısı adam kız arkadasıyla gitmiş oralara ancak seyrediyo :p
yok kiz arkadasla gitmedim buraya, arkadas geldik sonra bi kazadir oldu : )
3 hafta oldu kiz beni terkedeli, isvecliler ilgi alanimda yani artik, yeni kiz hatta:

http://www.seven.se/mingle/imageView.asp?guid={FCBFF6A2-35E1-481A-8E0F-5A05EF41DBC8}&id=47725&cat={0DB00A7D-1338-44F8-AF3A-0B53E54012E9}

Isvec standartlarinda super degil ama genel olarak iyi baya : )

Abi akila zaten Boston nufusunun yarisi caponmus =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ha o kizlar konsmatris midir nedir ondan degil bu arada. Her carsamba bi konsept oluyo. Iste ne bileyim yesil sari kirmizi bant muhabbeti vardi mesela bi sefer (iste yesil = free, sari = belki, kirmizi = doluyum), bi sefer sportsbilmemne vardi havuz yapmislar iceriye hep mayolarla fln geliniodu. Bu resimlerini koydugum da Playboy Carsambasi'ydi : )
Sosyal ağlarda paylaş

ilke sasirma, sabrimizi tasirma.

isvecli gelin bekliyoruz senden, tut kolundan turkiyeye kacir kizi, sonra tvye filan cikarsin. ben de dugununuzde wedding crashercilik oynarim.

ben: We lost a lot of good men out there.
isvecli hatun: Playing with the Yankees?
ben: Yes, we lost a lot of good men to trades and unruly fans. Look I don't want to talk about it. I'm sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kızı geçtim de bu se7en denen yerdenmidir, gavurların makinelerindenmidir nedir,
nası kalite çıkıyo o resimler yaw?
fatoşap falanmı dicem yok aga heralde. alla alllaa..
bunları düşünmekten resimdeki kızlara bakamıorum.

bide kızdan çok ben 2006 s40ta takılı kaldım. ohş. erasmus janum benim al beni koynuna
Sosyal ağlarda paylaş

soldaki benim :D sağdaki ark

edit:ne kadar uykulu olduğumu yeni fark ettim orada.4 sene üst üste öğlen 12'de kalkıp okula gitmeye alışmışken,bu sene hem dershane hemde okula haftanın 7 günü 6:30'da kalkıp gitmek bayağı vurdu.

[ Mesaj 26 Nisan 2007, Perşembe - 17:43 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...