Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Sly-One said:
bu heralde bu "KARI", "MEME" ws. furyasının doruk noktaları. daha öteye gidemessiniz heralde diye umuyorum. korku içindeyim.

+1

hazır herkes buraya bakıyorken, rating de "olm bu kızların çoğunun albümde fotosu var" söylemiyle maksimize edilmişken söyleyeyim:

hiç yakışıklı görünmüyorsunuz bööle aklı memede, fikri şeyinde mesajlar yazarken.

her şeyin bi şeyi var.
dozu kaçırmak beceriksizlerin işidir.
yakıştırmayın kendinize beceriksizlik.

saygılar anacım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu olay anladıığım kadarıyla veştitsanın üye olması ve herkesin ona foto koy die spam yapması ile başladı. Sonra o kadar çok geyik döndü ki şu son günlerde, Bütün kızlara foto koy demeler , yok kız listesi çıkarma derken çığ gibi bütün paticiğe yayıldı.

Artık rahatsız edici seviyeye geldiği ortada. Zaten bu saatten sonra şu geyiği devam ettiren olmıcaktır. umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
Sly-One said:
bu heralde bu "KARI", "MEME" ws. furyasının doruk noktaları. daha öteye gidemessiniz heralde diye umuyorum. korku içindeyim.

+1

hazır herkes buraya bakıyorken, rating de "olm bu kızların çoğunun albümde fotosu var" söylemiyle maksimize edilmişken söyleyeyim:

hiç yakışıklı görünmüyorsunuz bööle aklı memede, fikri şeyinde mesajlar yazarken.

her şeyin bi şeyi var.
dozu kaçırmak beceriksizlerin işidir.
yakıştırmayın kendinize beceriksizlik.

saygılar anacım.

maç izliorm bitsin, bu konuda yazıcağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
Listeye laf atanlar ya boşluktan ya da muhalefet olma hastalıgından yapıyolar bunu sanırım.
zira liste kötü bişey olsa en başa 1.5 yıllık sevgilimi yazmazdım.

ya şurda geyiine sıraladın ettin liste çıkardın tamam da sonra ayrı topic açıldı kız database i falan die . rahatsız olanlar oldu. Geyik bi yere kadar geyik , karşıdaki insanlar rahatsız oluosa kesmek gerek.

yani birisi ben bundan rahatsız oluorum dedii zaman, onu sallamayıp devam edince üstüne bi de karşılık verince.problem çıkıo ki bu olmaya başlamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...