Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

utopia said:
2 tatlı kaşığı nescafe+ biraz süt tozu= zift

Zift anlayışın baya "seyreltilmiş" olmuş senin sanki utop:D

Kampüste babası Amerikan subayı bir arkadaş var, hatta bi 10 sayfa önce falan koymuş idim "Aliler" fotoğrafını orda mevcut kendisi, beni bir kahveye alıştırdı artık daha seyreltilmişini içemiyorum. İçtiğim zaman da 3 bardak etkisi yapıyo bi seferde. Buyrun tarife:

büyük kupaya 3 yemek kaşığı nescafe(tepeleme dolu ama) + kaynar su + 2 küp şeker(veya hiç)

"Kahveden bir yudum alınca yüzün buruşmazsa içtiğin şey kahve değildir." mottosu güzel bişey. Traktör bile çalışır o kahveyle o derece siz düşünün. :D
Sosyal ağlarda paylaş

İşi bilmiyorsunuz siz.
Kaşık kaşık kahve harcayıp allahın dandik instant coffeesine (instant coffee DANDİK, Jacobs ucundan kurtarıyor) servet dökeceğinize tepiştirin paraları, alın bi kahve makinası, 1 kutu kağıt filtre 1 paket kahve (ki oraya ağababası geliyodur filtre kahvenin), filtre kahve için misler gibi.
Üşenirseniz french press. Ama üşenmeyin.
İnstant coffee ile uyku önlenmez ki yahu :/

Ayrıca 3 nescafeden sonra kesmediğine karar vererek bir makina kahve yaptım, yani nedir;
In the mornings, i like my coffee black, just like my metal.

*Winamp'a uzanır*
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada portakal suyu veya limon suyu kahveden çok daha fazla uyku açar ve nihayetinde fazla aldığınızda taşikardi falan da yapmaz.

tabii daha fazlasını istiyorsanız kafeinli suyu portakal suyu içerisine boca edip onu da içebilirsiniz..tadı portakal suyuna benziyor sonuçta. caffeinated orange juice!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...